2733
2734
عنوان

به حلال بودن و حرام بودن روزی اعتقاد دارید ....؟

| مشاهده متن کامل بحث + 539 بازدید | 37 پست
خوب ببینید وقتی من یه جنس میخرم دیگ توقع ندارم که قیمت خریدش بهم بده قیمتشم داره میگه گرون باشه &nbs ...

قیمتش رو که گفت اولا با کلی دروغ و اصرار بهم انداخت من قصد خرید نداشتم 

بعد اینکه فهمیدم دروغ گفته خواستم پسش بدم 40 تومن اومد پایین 

خیلی دروغگو و زبون باز بود 

مطمعن باش ی روز نتیجه کارشون میبینن توخودش خانوادش بچه اش نوه اش بلاخره ی جایی اثرشومیزاره

انشالله

والا خواهرزن داداشم باهمدستی خواهرش ک زن داداشم باشه کارتشو خالی کردن و زنشم انگار ن انگار آدمیزاد میشه گفت بهشون؟! چجوری اون پول از گلوشون پایین میره یعنی ی لحظه ام ب اینکه داداشم راضی نیست و حرومه فکر میکنن یا نه ؟! حالا انقدم باحجاب و نماز و روزه و انواع دعاها رو پایه ان ک بیا ببین چه علیه السلامی هستن

بخدا تابلوی ریا و دورویی و تزویرن 

من ک دعا کردم الهی هر ریالش تو گلوشون تبدیل به سرطان بشه  چندوقت بعد شنیدم اون یگی خواهرش و بردن شیمی درمانی واسه تیروییدش نمیدونم تاثیر نفرین من بود یا چی....

خدا خودش ب داد هممون برسه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگه همه به جمله ی بابای شما اعتقاد داشتن الان کل گرونیاهم ریشه کن شده بود 

دقیقا 

جمله مال کشور ماست ولی هیشکی رعایت نمیکنه تا گرون میشه مردم هجوم میبرن که بخرن 

ولی کشورای دیگه..... افسوس

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
2731
انشالله والا خواهرزن داداشم باهمدستی خواهرش ک زن داداشم باشه کارتشو خالی کردن و زنشم انگار ن انگار ...

این حروم خورهایی که جا نماز هم آب میکشن و دائم قرآن به دست هستن که از همه پست ترن در لوای نماز و قرآن هزار مال حروم خوری میکنن قرآن کمرشون رو بزنه

دقیقاً همینه که گفتی واقعا چرا اینقدر راحت از گلوشون میره پایین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

همیشه برام سواله از خود خدا هم میپرسم میگم باید ی روزی برام‌روشنش کنی این قضایا رو 😣😣😣😣😣

این حروم خورهایی که جا نماز هم آب میکشن و دائم قرآن به دست هستن که از همه پست ترن در لوای نماز و قرآ ...

ب همون خدا قسم کسی نیست ک حق و ب داداشم نداده باشه حتا خود همین باجناقاش میگن خودمون میدونیم مقصر تو نیستی و فلان... اصلا نمیگن این لقمه های حروم و چجوری باید جواب بدیم . باورت نمیشه اونا شدن بچه یتیم و مستحق ک زیر بال داداشم دارن نون میخورن انگار سرپرستشون شده درحالیکه بابا دارنا ولی انقدر ب مال و منال دیگران حسادت میکننا یعنی نمیگن هفت روز هفته هشت روزشو داریم سر سفره این بنده خدا شکم سیر میکنیم آخرم‌نمکدونشو میزنن میشکنن چجوریه حرمت نون و نمکشم نگه نمیدارن خدا میدونه .اینجوری دزدی کردن عاقبت داره ؟؟؟؟ والا نگاشونم میکنی همه جا حرفشون خریدار داره همه جیزشونم ب جا و ب موقع اس دیگ سر درد دلم باز بشه خیلی زیاد باید بگم فقط واگذارشون کردیم ب عدالت خدا و منتظریم ببینیم چیکار میکنه با این جماعت حروم لقمه و دزد

2738