2737
2739
خیلی خیای احساس تنهایی میکنم حتی توی جمع 

دو نوع شخصیت داریم درون گرا و بیرون گرا و همه لزوما شبیهه هم نیستن و اصولا همه انسانها احساس تنهایی میکنن برای همینه نیاز دارن که دوستی پیدا کنن و اینم بگم الکی نمیشه با هرکی دوست شد یا سفره دل رو وا کرد

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دو نوع شخصیت داریم درون گرا و بیرون گرا و همه لزوما شبیهه هم نیستن و اصولا همه انسانها احساس تنهایی ...

دقیقاااا و من شدیدا برون گرام و نیاز ب هم صحبت هم جنس دارم متاسفانه جدیدا هم صحبت هم جنسمو از دست دادم دیگه گوش شنوا ندارم همسرمم بنده خدا کلا متوجه کلامم نمیشه زاویه دید زنونه نداره ب نظرش خیلی حرفام پیچیده است

دقیقاااا و من شدیدا برون گرام و نیاز ب هم صحبت هم جنس دارم متاسفانه جدیدا هم صحبت هم جنسمو از دست دا ...

راستش منم همین مشکل رو وقتی رفته بودم شهر غریب داشتم برای همین خودمو سرکرم کارایی میکردم که دوست دارم

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه
2731