2737
2739
عنوان

مامانايي كه تجربه ي سزارين داريد يا قصد سزارين داريد

| مشاهده متن کامل بحث + 341 بازدید | 43 پست
من سزارین کردم البته ۱۴ سال پیش ولی دکترم خیلی نگه داشت همه میگفتن یه هفته زودتر ولی اون میگفت تا جا ...

بله حق با شماست

ممنونم عزيزم

فقط يه صلوات واسه سلامتي جنينم،،بمون برام جگر گوشه ي مامان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رو آب جوش تو فلاکس بریزی دم میکشه دیگه بابونه برا تنظیم هورمونا و پاکسازی رحم خوبه اینا رو زنداییم ...

چه جالب.....اطلاعات زایمانم بالاست ولی اینو نمیدونستم اصلا.

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
ممنونم بابت راهنماييت عزيزم از كجا فهميدي اب دور جنين كم شده؟؟ واسه من ٣٥هفته ١٤بود چند روزه شديد ...

باور کن دقیق یادم نیست آخرین باری ک دکترم سونو کرد گفت کم شده فکر کنم ضربان قلبشو پیدا نمیکرد

عزیزم نگران نباش پیش نمیاد برات

دردا تو هفته های آخر خیلی شایع هستن و عادی بخاطر بزرگ شدن بچه هستش

فکرت رو منفی نکن اگر چیزی باشه دکترت تو چکاپ ها میفهمه

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤
2728
دکترت درست گفته واتفاقا خیلی به فکرت بوده که گفته اون موقع بیای وقبلش درد نکشی من خودم طبیعی بودم و ...

نگران بودم يه وقت زود نباشه

باور کن دقیق یادم نیست آخرین باری ک دکترم سونو کرد گفت کم شده فکر کنم ضربان قلبشو پیدا نمیکرد   ...

ممنون عزيزم

برام دعا كن

ممنون عزيزم برام دعا كن

حتما عزیزم ان شاءا.... ک به سلامتی و دل خوش نی نی عزیزت رو بغل بگیری🌼😊💕❤

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤
ممنون عزيزم چشم حتما😅😅

من رفتم حموم واصلاح کردم و  کلی آرایش کردم و لاک زدم رفتم.تا ناخنهامو دیدن گفتن لاک زدی اومدی زایمان😞آستون دادن گفتن زودباش پاک کن.قبل عمل یکی اومد لباسمو زد بالا گفت ببینم تمیزی.چک کرد گفت آفرین اولین کسی هستی که میبینم انقد تمیزی‌.فکر کن بقیه تو چه وضعی میرن     

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
2740
من رفتم حموم واصلاح کردم و  کلی آرایش کردم و لاک زدم رفتم.تا ناخنهامو دیدن گفتن لاک زدی اومدی ز ...

اي واي

من از ٧ماهگي استرس زايمان دارم

هر دفه ميرم حموم كامل شيو ميكنم

حادثه خبر نميكنه😂😂

اي واي من از ٧ماهگي استرس زايمان دارم هر دفه ميرم حموم كامل شيو ميكنم حادثه خبر نميكنه😂😂

منم اینجوری بودم😁ولی خب ۴۱ هفته زایمان کردم🤕

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
خداروشكر عزيزم پس حتما بچه از ٣٦هفته كامله

من توی بیمارستان ک بودم بچه توی24هفته ب دنیااومده بود ی بچه دیگه بود دقیق یادم نیسش چندهفته ب دنیااومده بود ولی اونقدر نارس بود ک چشماش تشکیل نشده بود بردن تهران امپول زدن براش ولی الان اوکی

من توی بیمارستان ک بودم بچه توی24هفته ب دنیااومده بود ی بچه دیگه بود دقیق یادم نیسش چندهفته ب دنیااو ...

واي عزيزم😓😓

خداروشكر كه الان خوبه