2737
2739
عنوان

❤ختم دعای معراج❤

| مشاهده متن کامل بحث + 3735 بازدید | 612 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم مرسی. الان باید چیکار کنم؟ ۱۲ آبان که رد شده؟

عزیزم تو یه تاپیک منو ریپلای کرده بودی تا خواستم بخونم ترکید 

فضولیم گل کرده بود که جوابمو چی داده بودی

من گفته بودم مت ۱۰_۱۲ ساله ازدواج کردیم هنوز دست همو میگیریم

شما ریپلای کرده بودی من نتونستم بخونم

2731
ختم نادعلی و سوره یس

سلام آتنای عزیزم ..خوبی آبجی؟؟قربونت برم هر روز تو فکرمی ها بخدا ..نگو امروز کارش افتاده یادی از من کرده..خواستم بگم آبجی فردا میرم برای آزمایش اومدم برای التماس دعا قربون دل پاکت برم برام دعا کن مخصوص 😘😘😘

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
سلام آتنای عزیزم ..خوبی آبجی؟؟قربونت برم هر روز تو فکرمی ها بخدا ..نگو امروز کارش افتاده یادی از من ...

سلام عزیزم 🤗

الهی قربونت برم من هرروز به یادتم به نیت شما و نی نیای گلت 😍صلوات میفرستم و سوره حمد میخونم

اگه بهت پیام ندادم بخاطر این بود که استرس نداشته باشی و کمتر تو فضای مجازی باشی🤗

فردا برو بسلامت ان شاءالله با خبرای خوب ببای بهمون شیرینی بدی😍😍⚘⚘

سلام عزیزم 🤗 الهی قربونت برم من هرروز به یادتم به نیت شما و نی نیای گلت 😍صلوات میفرستم و سوره حمد ...

فدات شم خواهری مرسی..الهی من قربونت برم هرچی از خدا میخوای بهت بده ..یعنی دلم یه آشوبی ..انشاءالله خدا بخاطر دل پاک شما بهم رحم کنه ..انشاءالله فردا خوش خبر باشم

2738
فدات شم خواهری مرسی..الهی من قربونت برم هرچی از خدا میخوای بهت بده ..یعنی دلم یه آشوبی ..انشاءالله خ ...

عزیز دلم برام خیلی دعا کن محتاجم به دعا من بنده ی روسیاه خدام عزیزم

ان شاءالله فردا با دست پر میای خبرای خوب بهمون میدی دل منم آروم میگیره😍😍😍

عزیز دلم برام خیلی دعا کن محتاجم به دعا من بنده ی روسیاه خدام عزیزم ان شاءالله فردا با دست پر میای ...

انشاءالله آتنا جونم ..بخدا هر روز برات دعا میکنم از خدا هرچی میخوای حاجت روا بشی ..ولی میدونم دل خیلی پاکی داری انشاءالله فردا میام خبرشو میدم ..

انشاءالله آتنا جونم ..بخدا هر روز برات دعا میکنم از خدا هرچی میخوای حاجت روا بشی ..ولی میدونم دل خیل ...

بهم خیلی لطف داری عزیزم⚘

فردا منتظرتم⚘⚘

بهم خیلی لطف داری عزیزم⚘ فردا منتظرتم⚘⚘

آتنا جون یع سوال ..من از روز انتقالم ختم سوره واقعه و الرحمن و یس و دعای توسل و زیارت عاشورا میخوندم ..الان که لک پریودی دارم چیکار کنم؟؟قرآن بخونم