2737
2739
ترفند بعضی دختراست ببینن طرف دوسشون داره یانه البته واسه شما طرف اور بوده دیگه حرفش 

شاید ولی خدایی دوسم داره مودبه خوشگله ورزشکاره سالمه  دگ منم مگه چی میخوام منم دوسش دارم البته تو این دو سال حسی نداستما ولی اونقد این و اون رفتن مخشو بزنن رو نداد و پام موند ک عاشقش شدم الان واقعا برام عزیزه

دیگران چقد مهمن مگه ک نظراتشون مهم باشه
اره.....خووووووووش غیرتتتتت

میبینی تورو خدا ... تازه منم فحشش دادم هیچیم نگف😞

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میبینی تورو خدا ... تازه منم فحشش دادم هیچیم نگف😞

خانوم من یاد گرفتم ک در تمامی مواقع ب خودم مسلط باشم دوست داشتن ب این نمیگن ک هر کی هر چی گفت باهاش دعوا کنی اینطور باید ی چماغ بگیری دستت هر روز با ده نفر دعوا کنی  در ضمن هزار تا ادم مریض و کثیف هس تو این دنیا باید یاد بگیری از قویترین عضله بدنت ب اسم مغز استفاده کنی تا خودت و زنت در ارامش باشن وگرنه دعوا و لات بازی رو خیلی بلدم اینطور ارامش خودت و زنته ک سلب میشه بهشم گفتم هر کی هرچی گفت راجب من زیاد واکنش نشون نده ولی این قضیه راجب جنس مخالفم کاملا فرق میکنه یعنی اگه پسری چیزی بگه خرخرشووووو میجویم یعنی فکرشم بده بعدشم خیلیم دوسش دااااارم نمیزارم اب تو دلش تکون بخوره  

دیگران چقد مهمن مگه ک نظراتشون مهم باشه

حالا اینا که چیزی نیست من امروز خواب دیدم عشق دوران جاهلیتم اومده خاستگاریم با این که شوهر دارم مامانش میگفت طلاق بگیر بیا با امین ازدواج کنین منم دو دل بودم صبح خواستم به شوهرم بگم ترسیدم😂😂

❤turk_gizi❤
2738