2737
2739
خودم و شوهرم بارها از دمنوش بابونه برا درد معده نتیجه گرفتیم. می بینی دو هفته ست معده درد داریم با د ...

منم میگم برا معده خوبه ولی خیلی گرمه. من عادتم جلو افتاد بعد از چند روز که بابونه خوردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
برای چه موردی خوبه گلم؟

عزیزم برای بیماری قلبی و فشار خون بالا خوبه البته من اینها رو می‌دونم شاید فایده بیشتری هم داشته باشه که من نمیدونم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
سردی معده چه جوریه؟

نفخ و معده درد و درد قسمت بالای کمر که بخاطر درد معده است. معمولا هم بعد خوردن سردی جات درد ونفخ زیاد میشه.  دم نوش نعناع و نبات مثل آب روی آتیش بلافاصله اثر میکنه

به هر که می‌نگرم در شکایت است، در حیرتم که گردش گردون به کام کیست....

سنا و گل محمدی برای یبوست و کبد چرب 

گزنه و شنبلیله برای مو .البته با خوردن این دم نوش ها درد پریودیم به صفر میرسه 

جوشانده خاک شیر ناشتا  برای کبد چرب 

اسطخدوس یا استخدوس 😁سودا بر و آرامش دهنده وه باید نیم ساعت قبل خواب بخوری 

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹

نعناع بادشکن😁

آویشن برای سرماخوردگی 

پونه کوهی نمیدونم برای چی خوبه😝😝😝دارچین برای گرم گردن رحم و از بین بردن سردی بدن و تنبلی تخمدان عالیه

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
2706