2733
2739
عنوان

ده روز بعد رابطه پرخطر کاری میشه کرد؟که جنین تشکیل نشه

| مشاهده متن کامل بحث + 281 بازدید | 19 پست
پریودات چند روزه ان؟

پریودم خیلی نامنظم بود قبل زایمانم  .اکثرا هر 45 تا 50 روز ..ولی بعد زایمان اولم مرتب بود هر 28 روز بعد باز بهم ریخت.الانم میگم اگه مرتب باشه دقیقا روز تخمک گذاری رابطه داشتم

خدایا ناامیدم نزار
يا امام زمان من شك دارم  شوهرم منو به شك انداخت كاري پيش اومد منم قرص اورژانسي نخوردم واي اس ...

من دارم سکته میکنم.اگه بشه میرم تیمارستان.حوصله  و توان ویار و اتاق عمل و دیگه ندارم

خدایا ناامیدم نزار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پریودم خیلی نامنظم بود قبل زایمانم  .اکثرا هر 45 تا 50 روز ..ولی بعد زایمان اولم مرتب بود هر 28 ...

اگر مرتب باشه آخرای روزای تخمک گذرایتون بوده.احتمالش هست.ولی باید فکرشو میکردییییییییی دختر.ولی انشالله که باردار نیستی 

جهل نرمترین بالشیه که هرکسی میتونه زیر سر بگذاره و سالها بگیره با خیال راحت بخوابه ...

منم روز تخمگ گذاری رابطه که مطمن صد درصد نیستم که خطر داشته یا نه دوتا قرص اورژانس خوردم

دوروزم عروس پشت پرده دم کردم خوردم

بعد ده روز دیگه فایده نداره

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقد بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقد بدن....!!!!!
2731
اگر مرتب باشه آخرای روزای تخمک گذرایتون بوده.احتمالش هست.ولی باید فکرشو میکردییییییییی دختر.ولی انشا ...

بخدا دوتا بچه دارم که اصلا نمیزارن هیچ کاری یادم بمونه.نشستم گریه.چندین بار خواستم برم سراغ قرصا نشد که نشد.چندتا مشکل اساسی هم پیش اومده بود که دیگه داشتم روانی میشدن

خدایا ناامیدم نزار