2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه تب نداره فقط خوابه .میگه گلودرد دارم

مرغ اب پز درس کن با هوبج و سیب زمینی آبش بریز تو لیوان بده بخوره غذا چرب بهش نده  ...کمپوت سیب و گلابی درست کن چون شیرین میخوره.. منم پسرم همسن پسر شماست  الان رو روزهه مریض شد تب کرد هیچییی مطلقا نمیخوره فقط کمپوت میدم باید مایعات زیاد بخورن...که عفونت از بدنشون خارج شه فقط یادت باشه ایبوبروفن با شکم خالی نباید داده معده درد میاره

مرغ اب پز درس کن با هوبج و سیب زمینی آبش بریز تو لیوان بده بخوره غذا چرب بهش نده  ...کمپوت سیب ...

وایی بمیرم همش میگه شربت بده درد دارم شوهرمم نمیزاره دارو بهش بدم میگه سرما خوردگی خودش خوب میشه

2740
وایی بمیرم همش میگه شربت بده درد دارم شوهرمم نمیزاره دارو بهش بدم میگه سرما خوردگی خودش خوب میشه

گلم نگران نباش فقط بهش برس خوب میشه ...من تو سرماخوردگی فقط استامیفون به بچه میدم سرحال میشه یکم غذا میخوره...حتی نون خالی هم اگه میخوره بده دستش...

نه عزیزم اگه تب نداره یا اسهال واستفراغ اشکال نداره براش بخور روشن کن