2737
2739
خودت تو مگه دکتر جوابت کرده شفا گرفتی؟؟؟ 

بله عزیزم خودمم موردهای زیادی رو دیدمو شنیدم. حتی همین مریض مدنظرمون هم خدا بهش تا حالا خیلی لطف داشته امیدواریم با توکل بخودش و توسل به ائمه ادامه راه هم سلامتی کاملشو بدست بیاره.

مامان دوستم غده از رودش دراوردن و رودش کوچیک کردن و جواب پاتولوژی که اومد گفتن بدخیمه و باید شیمی درمانی شروع کنه بعد چند روز رفت دکتر ؛ دکتر گفته بوده خیلی زود به داد خودت رسیدی و عملت عالی بوده و هیچ نیازی به شیمی درمانی نداری.

خدایااا کاش دو دقیقه رگ گردنو ول کنی بیایی جلوم بشینی ببینی چمه....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خدا خیلی بزرگه فقط باید ازته دلت بخوای .ما عیدمون همش توی یمارستان گذشت از دوست و اشنا همسایه و فامیل .غریبه دشمنو کافر واسه جوونیه داداشم دعا میکردیم تو اون شبایی که داداشم بستری بود من زایمان کردم موقع زایمان با خدا عهد کردم ثواب درد زایمانمو نذر سلامتی داداشم کنه وخیلی خیلی سخت زایمان کردم ولی هرکی اومد دیدنم گفتن داداشت شفا گرفته وحالش خوبه خونریزش قطع شده بود

بله عزیزم خودمم موردهای زیادی رو دیدمو شنیدم. حتی همین مریض مدنظرمون هم خدا بهش تا حالا خیلی لطف داش ...

ایشاع الله عزیرم 🙏🙏🙏🙏

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖
خدا خیلی بزرگه فقط باید ازته دلت بخوای .ما عیدمون همش توی یمارستان گذشت از دوست و اشنا همسایه و فامی ...

ممنون که پست گذاشتید.ان شاا... دیگه بلا از شما و خانوادتون و از همه بدور باشه.التماس دعا

2740