2737
2739
😐واقعا پشمالویی ؟؟یه اپیلاسیون بکن😂😂😂😅 شوخی کردم . حتما ساکتی اونا میگن خودشون میگیره یا خیلی ...

سر سوال ریاضی یه چنتا سوالو ک بلد نبودن بقیه حل کردم بعد اون یه بار شنیدم میگن این خرخونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هیچ کدوم 😥😥😥 با من خوب نیستن چرا ب نظرت ؟

نمیدونم ولا اگه هیچ کدوم ازاینا نیس .شاید منتظر میشینی تا اون طرف بیاد سر حرف رو باهاتون باز کنه وخجالتی هستین.

من روانشناس نیستم خخخخ

سعی کنید گاهی خودتون سر صحبت رو توی جمع باز کنی و اعتماد بنفست ببر بالاوقتی  خودت خودتو دوست داشته باشی ناخوداگاه بقیه هم دوستتدارن وطرفت جذب میشن مطمین باش

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
دلم بچه میخاد

بچه هات دختر یا پسر هستن یا هردو یک جنسن .

اگه هردو دختر یا پسر باشن حق داری وگرنه اشتباهی میکنی بارداری مساوی کسالت و زایمان و شب بیداریا و سرد شدن از میل جنسی و.......ولی الان راحتی

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
شاید گوشتلخم ها ؟

ن مگه خوردنی هستی😂😂😂😂😅🙈

2740
سر سوال ریاضی یه چنتا سوالو ک بلد نبودن بقیه حل کردم بعد اون یه بار شنیدم میگن این خرخونه

خرخونی بهانشونه عزیزم بهت قول میدم از حسادت گفتن وگرنه دانشگاه ودرس میخونی ک چیزی بلد شی.

ازکی تا حالا درس نخوندن ویاد نداشتن شده کلاس گذاشتن؟؟؟!

شما مشکلتون اعتمادبنفس پایینه خودتو دوستداشته باش