2737
2739
اخه یکمم سادم 

خب عاقل باش وباسیاست عزیزم. چون مسئولیت زندگی خیلی سخته وحفظ زندگی سخت تر. منم بعدسه سال ازدواج تازه سیاست پیداکردم. سال اول عروسیمون همش باشوهرم سراین واون جروبحث داشتیم. تااینک فهمیدم هیچ کس وهیچچیزمهمتراززندگیم نیست

خدایاتوپناهم باش.. داشتنت بزرگترین نعمت است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیشد بالاخره

امشب مادر شوهرمو خواهر شوهرم رفتن خونه جاریگ ک دس بزاره رو قران بگه من چیزی نگفتم راجب شما .منم هرچی زنگ میزنم ب برادر شوهرم ک بش بفهمونم خطش مشغوله

کاربر ۹۶ ام ک بار ها رمزمو یادم رفته😪
2728

چرااینقد ازارتباط شما میترسن واهمه دارن من جاری بزرگم ادم ناراحتیه کلن ولی هیچوقت کسی نگف صمیمی نشو شوهرم همون اول گف از زنداداشام بترس پیششون حرف نززن منم گوشی دستم اومد ولی اینهمه حساسیت عجیبهه مطمئنن یچیزی هس شما یواشکی تو تل ارتباط، داشته باشین

توهم درس خوبی بده به شوهرت دیگه حرف جدایی نزنه فوری آشتی نکن

عجب خانواده‌ای هستن از هیچی چه شری درست کردن رسوندن به طلاق و خانواده شمارم درگیر کردن یه چیز م ...

عزیزم بعضی خانواده ها مریضن و به این سبک پنهان کاری عادت کردن مثلا حتی برن یه بستنی هم بخورن پنهانش میکنن و وقتی لو برن مثلا بگی دیدمت بستنی خوردی چون پرده پنهان کاریشون پاره میشه به شدت واکنش های عجیب نشون میدن و بهم میریزن چون پنهانکاری براشون یه لذته و یه بازی وقتی لو میرن حالشون خراب میشه و شر درست میکنن دقیقا خانواده شوهر من اینجورین 

2740
چرااینقد ازارتباط شما میترسن واهمه دارن من جاری بزرگم ادم ناراحتیه کلن ولی هیچوقت کسی نگف صمیمی نشو ...

همین کارو کردم هنوز باهاش حرف نمیزنم

کاربر ۹۶ ام ک بار ها رمزمو یادم رفته😪