2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوندم عزیزم 

اول با نامزدت حرف برن و بگو دیگه اینکارو نکنه

بعد خودت با پدرت تماس بگیر و قضیه رو طوری بگو که به غیرتش بر بخوره که خودش پول نداشته بده دامادش داده و آبروش رفته 

یکبارم محکم بزن تو دهن داداشت 😐😐

خوندم عزیزم  اول با نامزدت حرف برن و بگو دیگه اینکارو نکنه بعد خودت با پدرت تماس بگیر و قضیه ...

مرسییی خوندییی

وای بزنم دهنش،یه داد سرش زدم‌پای تلفن مامانم باهام سر سنگین شده صبح تا شبم داره گریه میکنه دلش واسه داداشم تنگ شده ۲ روزه نیست

2728
میخام اول مبلو انتخاب کنم 

اشتباه منو نکن 

اگه خونه حاضره برو کلی مدل و طرح تو اینستاگرام ببین، بعد خودت ناخوداگاه یک طرح شیک متناسب باخونه میاد تو ذهنت و برای اون طرح و تم خرید کن

مرسییی خوندییی وای بزنم دهنش،یه داد سرش زدم‌پای تلفن مامانم باهام سر سنگین شده صبح تا شبم داره گریه ...

اتفاقا بهتر، هروقت اشتباهشو تکرار کرد میتونی بگی یا جلوشو بگیرین یا مول اوندفه خودم چنان میزنمش که تا یک ماه پیداش نشه، چند تا دروغم بگو که تو اینترنت رفتم قانون استسی رو خوندم طبق فلان ماده و فلان ماده میتونم پسرتو بندازم بازداشگاه، اگه جلوش واینسی این کارو میکنم، باور کن از ترست هر کاری میکنن انقد ساکت نمون بذار سر سنگین بشن ولی داداشت دیگه جرات نکنه واردزندگیت بشه