2737
2739
عنوان

همین الان..

| مشاهده متن کامل بحث + 201 بازدید | 35 پست
اونجا روم نشد بگم ۳۵ سالمه

وابسته حرفاش شدی حتما ک ناراحتی اره؟

خوشا رهایی                                                           خوشا اگر نه رها زیستن                                           مردن ب رهایی❣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره اره اره اه حالم بده

راستش سنی هستی ک باید ازدواج کنی 

اخه این تیغ زدنای دخترا واقن برام قابل درک نیس سراغ ادم درستش نرفتی اخر عاقبت نداره هاا

خوشا رهایی                                                           خوشا اگر نه رها زیستن                                           مردن ب رهایی❣
2728
راستش سنی هستی ک باید ازدواج کنی  اخه این تیغ زدنای دخترا واقن برام قابل درک نیس سراغ ادم درست ...

من چه بدونم اینجوری هستن

همش از کمبود محبت میاد

لعنت به تنهایی من

من یکبار جدا شدم.چهار ساله جدا شدیم.همسرم خیلی محبت میکرد.همسرم که ازدواج کرد.منم دیگه میترسم.

اینهمه کمبود محبتم .بخاطر اینکه قبلا متاهل بودم

امروز روزم خراب شد

چه فریبی خوردم

من چه بدونم اینجوری هستن همش از کمبود محبت میاد لعنت به تنهایی من من یکبار جدا شدم.چهار ساله جدا ...

چی بگم والا