2733
2739

خوش تیپ خوشگل خوش صحبت باش .. هر گفت و خواست بگو چشم عزیزم بله عزیزم (اگه درست نگفت کاری فکر میکنی درسته انجام بده اما چشم رو حتما بگو) با خانواده اش احترااااام .. در حدی که خودش باورش نشه (احترام فقط لفظی یعنی جلو پای بزرگترا بلند شو و اول سلام کن و مناسبتها حتما باهاشون تماس بگیر اما لازم نیست بلا نسبت مثل کلفتها واسشون کار کنی و ..) 

من مدت ها در یه مرکز درمانی کار میکنم البته ترک اعتیاد هست اما با مسلیل خانوادگی زیادی هر روز سر و کار داریم و هر بیمار وابسته به مواد کوهی از مشکلات خانوادگی رو به دوش میکشه چه زن چه مرد.و وفتی مشاوره مبکنی اکثرشون یکی از این مشکلات رو داشتن که بعد وابسته به مواد شدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گذاشتن احترام متقابل هر دونفر؛اقتدارش رو ببر بالا؛همیشه نظر اون واست الویت باشه.توی مهمونی ها کنارش باش بهش اهمیت بده نرو بشین کنار خانمها واسه خودت حرف بزن.غرورش رو نشکن.الان که دوران عقده تاجایی که خانوادتون اجازه میدن اگر باهاش تنها شدی اون تمایل داشت به رابطه سعی نکن بیش از حد نازکنی؛موقع که سرکار هست زیاد بهش زنگ نزن وپیامک نده.دقت کن گفتم زیاد نده نه اینکه اصلا پیامک نده.همینا کافیه 

میگن وجود هرآدمی توی زندگیمون بی دلیل نیس.اونی که با پای خودش میاد با رفتارش ومحبتش کلا دنیاتو عوض میکنه انگار اومده بمونه اما نمیمونه.دلیلش چیه؟🤔فقط میاد که ازین تنهاترم کنه وبره؟همون اول بگو اومدم بشکونمت برم قبول میکنم ولی بعد یه مدت اینکارت هم میشکونتم هم میکشتم.

احترام یکی از اصول اساسی ازدواج هست.به هیچ وجه نذار پرده احترام بین تون از بین بره که واویلا .اینو تجربه خودم ثابت کرده.

میگن وجود هرآدمی توی زندگیمون بی دلیل نیس.اونی که با پای خودش میاد با رفتارش ومحبتش کلا دنیاتو عوض میکنه انگار اومده بمونه اما نمیمونه.دلیلش چیه؟🤔فقط میاد که ازین تنهاترم کنه وبره؟همون اول بگو اومدم بشکونمت برم قبول میکنم ولی بعد یه مدت اینکارت هم میشکونتم هم میکشتم.
2728