2733
2739
عنوان

مامانا تو روخدا بیایید کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 146 بازدید | 22 پست
دو ماه از بچه شما بزرگتره . هر بار غذا یا هر چی بهش میدم عوق میزنه خب بزنه بازم بهش میدم. چاره چیه ا ...

من همسرم میگه نده بهش وقتی حالش بد میشه ولی همه چیزو امتحان کردم غذای خودشو غذای خودمون سرلاک حریره دسر میوه همه چیزو

تا خدا با من است غمی نیس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=109501465]کلا من بچه هام نسبت به گوشت حساس هستن پسرم ۵ سالشه و دخترم سه سالش گوشت رو باید ریز ...

یک مدت حواست باشه که تیکه های درشت رو نخوره به مرور درست میشه من دختر جاریم یک آب دهن کسی رو میدید یا معذرت میخوام پی پی خودش رو میدید روی فرش بالا میاورد من همش میگفتم این بنده خدا چطور میخواد اینو از پوشک بگیره الان مدرسه میره و کلا دیگه عوق زدن و بالا آوردنش از بین رفت 

2728

خانوما یه سوال دیگه به بچه ۱ساله چقد غذا میدین تو هر وعده مثلا چند سیسی یا چه اندازه من یه‌ پیاله کوچیک ماست خوری میدم اگه بخوره

چند وعده در روز غذا و میان وعده میدین چه چیزایی ؟

تا خدا با من است غمی نیس
من همسرم میگه نده بهش وقتی حالش بد میشه ولی همه چیزو امتحان کردم غذای خودشو غذای خودمون سرلاک حریره ...

من مامان و بابام خیلی دعوا میکنن میگن نده بهش اذیت میشه بزار بعد بده و ... اگه بخام به حرف اونا کنم بچم تو کل روز از صبح تا شب تازه دنبالش بدوم روزی نهایت ۶ یا ۷ قاشق غذا میخوره . اینطوری که نمیشه بچه ضعیف میشه. من جلو اونا بهش غذا نمیدم یا میگم شما دخالت نکنید خودم میدونم مدل بچم چطوریه. به زور همون کیل و پیمانه هر وعده شو بهش میدم حالا سر ساعت نمیدم ولی بهش میدم

2740