2733
2739
عنوان

کیا کاهش وزن داشتن

| مشاهده متن کامل بحث + 1965 بازدید | 110 پست
فدا سر گل پسرت عزیزم الهی خدا حفظش کنه 😍 تا باشه از این اندام خراب کردنا😁

خراب کردن اسونه درست کردن بدبختی داره😭دوس دارم همش غذا بخورم عاشق غذا خوردنم ولی یاد چربی و اصافه وزن می افتدم😱😱این شکلی میشم

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
خراب کردن اسونه درست کردن بدبختی داره😭دوس دارم همش غذا بخورم عاشق غذا خوردنم ولی یاد چربی و اصافه و ...

خب عزیزم همینه دیگه باید رژیم غذایی داشته باشی بعضی ها با آب سردم چاق میشن دیگه تو هم زیاد بخودت فشار نیار انشاءالله لاغر لآغر میشی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب عزیزم همینه دیگه باید رژیم غذایی داشته باشی بعضی ها با آب سردم چاق میشن دیگه تو هم زیاد بخودت فشا ...

انشالل😘😘😘😘😘😘

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
2728
من أزاول تيرماه تاالان از٩٥اومدم٨٢

چه جوری

میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت