2737
2734
میفهممت .. منم عروسیمه بخدا یه بشقاب نخریدم  خدا خودش به همه کمک کنه .. دختر بودن اینجاها خیلی ...

خیلی سخته منم تو عقدم خدا برا همه درست کنه ایشالا 

ادمهایی که عشق شون رو مثل کانال تلوزیون عوض میکنن اخرش باید بشینن برفک تماشا کنن😞😞😛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وامگه میشه برون ایینه شمعدون

اره یه ساله شده دیگه اینا همه رسوماتیه که خودمون گذاشتم و خودمونو بندش کردیم از ازل پیششونی نوشت نیستشش که خوشم نمیومد از اینه شمعدون از اول میزو کنسول میخوام بگیرم وقتی خونم بزرگ شد

برسه روزی که منم تیکر بزنم
2731
بخای ساده بگیری همه چی میشه 

والا پسر سراغمون میاد همون ساده هم نمیخاد میگه ازمحضربریم خونه درصورتیکه ماخودمون تجملاتی نیستیم الان مخارج خیلی سنگینه

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
2740
والا پسر سراغمون میاد همون ساده هم نمیخاد میگه ازمحضربریم خونه درصورتیکه ماخودمون تجملاتی نیستیم الا ...

دو طرف باید راضی باشن وقتی مرد شعور درک کردن وضعیت خانوم رو نداشته باشه هیچوقت نمیتونه دزک کنه

میدونم چقدر شرایط سختیه ولی اون مرد زندگیه.یه عمر قراره باهاش سر کنی.باهاش حرف بزن و براش توضیح بده که شرایط اینکه واسش خرید کنی رو نداری.آقایون اگه منطقی باهاشون حرف زده بشه خیلی خوب برخورد میکنن ولی اگه فکر کنه داری سر میدوئونیش ممکنه خیلی برخورد بدی داشته باشه.دعا میکنم برات اتفاقای خوب بیوفته