2733
2739
عنوان

اونایی که روده ی تحریک پذیر یا ibs دارن میشه بیان!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1073 بازدید | 58 پست
تا حالا پیش اومده با این حالتا غش کنی؟؟

اره یکبار در حین رانندگی این اتفاق برام افتاد خیلی خدا بهم رحم کرد فقط تونستم ترمز کنم و ماشین رو نگه دارم و بعد از حال رفتم .

ولی مربوط به همون ۲ سال پیش میشه . حتما جدی بگیر و پیگیر باش هیچکس بهتر از خودت نمیتونه کمکت کنه 

یه مشورت از پزشک طب سنتی بگیر و بعد بقیه ش دست خودته عزیزم

ام آر آی و سی تی اسکن دادم تست شنوایی و بینایی دادم هیچکس مشکلم رو نفهمید فک کردم ام اس گرفتم ضعف درونی داشتم بدنم لرز داشت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر یه متخصص طب سنتی به من‌گفت تا چهل روز روزی ۱۲ تا دونه گلابی بخور هر دو ساعت دو تا دونه 

نون نخور نه نون جو نه نون گندم 

فقط نون برنج بخور 

لبنیات و سرخکردنی و نوشابه و فست فود هم نخور هفته ای دو شب قبل از خواب هم دم کرده گل گاوزبان یا بهار نارنج بخور البته شما بارداری فکر نکنم بتونی این رژیمو بگیری ولی بعد زایمانت امتحان کن من به خاطر قیمت گزاف گلابی نتونستم 😁😁😁

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2731
روزی ۱۲ تا گلابی؟؟؟؟؟؟؟؟ من در روز اینهمه غذا نمیخورم چه برسه به گلابی

اره من توانایی خوردنشو دارم ولی پولشو ندارم 😂😂😂ولی خب جدای از شوخی فست فود لبنیات و نان لواش رو از رژیمت  حذف کن نان سنگک سبوس دار بخور ایشالله بهتر میشی

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2738
کاش بیای جوابمو بدی

اره همونجا پشت فرمون کم کم برگشتم به حالت عادی ولی نیم ساعتی طول کشید.

الان خیلی بهترم داروی شیمیایی مصرف نکن فقط تغذیه و ورزش به من کمک کرد بعدش دوباره باردار شدم الان یه نوزاد ۶ ماهه دارم .

ببین عزیزم همه چیز بستگی به خودت داره از خودت مراقبت کن من ۱۰ ماهه پیتزا نخوردم ۴ ساله نوشابه نخوردم ۲ ساله دوغ نخوردم سوسیس کالباس که اصلا 

هرچی سن بالاتر بره این علائم خطرناکتر میشه ممکنه ام اس بگیریم یا بخاطر مشکل روده تبدیل به سرطان روده بزرگ بشه