2737
2734
عنوان

حیوون خونگی سنجاب میشه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 480 بازدید | 44 پست

عزیزم سنجاب حیوان خانگی نیست و شما با خریدنش بزرگترین ظلم رو بهش میکنین درسته یه عده ادم منفعت طلب توی بازار میفروشنش ولی توی پیج های حمایت از حیوانات تحقیق کنین میبینین که این حیوان زبان بسته توی دست ما ادم ها و به خاطر خوشی ماها چه بلا ها که سرش نمیاد...  

حیوانی که جاش توی حیات وحشه رو نباید اورد توی خونه

زندگی سخت است اما من از آن سخت ترم  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
عشقم کجاش خوکه! شکل سنجابه

من یعنی نمی شناسم !؟

شبیه خوک نیست اسم این حیوون خوکچه هندی هست یه سرچی بکنی میفهمی

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
اره بابا خونه مام میومد.هی داداشام میفتادن دنبالش میرفت بالای درخت رو دیوار.دستم نمیشد زد گاز میگرفت ...

😂😂😂 پسش نداد به صاحبش! 

یاد بچگیم افتاد لاک پشت همسایه اومده بود تو حیاطمون از همسایه قایم کردم فکر کردم دروغ میگه .

اخه لاک پشته بی صاحاب وار از کوچه اومده بود خونه مون!😁

❤سردار سلیمانی و مدافعان حرم ❤ عشق ظلم ستیزان. کاش مثل شما باشم سردار جان🌹
2738
اره شبیه خوکچه ی هندیه

بله خوکچه هندیه

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
بنر دیگه  همون سنجابه تو کارتون بچگیا  اسم دوست دخترش سو بودا

من بچگی زیاد کارتون نمیدیدم بیشتر تو کوچه ولو بودم تا ۸ شب! 😑مامانم بی خیال بود 😕

فقط سنجاب نیل یادمه 😁

این خوکچه هندیه عزیزم

اهاااا 

اهههههه اسمش زشته که! 

همینم مونده خوک بیارم خونه ! 

ولی من عاشقشم 😕 احتمالا بکنمش تو قفس

واي نخري.من داشتم اسمش هم بنر بود ديوانه ام كرد.پسرم در قفس باز ميكرد اينم ميومد بيرون ميرفت زير مبلها رواني ميشدم تا پيداش ميكردم.همه چي رو با ناخنهاش نخ كش ميكرد،بايد مواظب غذاهايي كه ميخوره باشي و گرنه نرمي استخوان ميگيره خلاصه كنم اصلا مناسب حيوون خونگي بودن نيست

عصر باشد وتو باشي يه فنجان چاي داغ😍
2706