2737
2734
عنوان

سوتی جالب ستایش

| مشاهده متن کامل بحث + 771 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جالب اینجاس که شوهرش از دامادش جوونتره😂😂بعدم میگف به طاهر تو مرد قلبم میمونی ولی نمیدونم چرا یهو هوس کرد😂😷

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘

ستایشو به چشم فیلم طنز ببینید

هضمش راحت میشه😂

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2728
بابا توروخدا بزارین این فرهنگ جا بیفته انقدر نوچ نوچ نکنین..اون نویسنده بنده خدا داره فرهنگ سازی میک ...

فرهنگ جا افتاده

هر زن بیوه ای از خداشه با یه شوهر پولدار با اون ماشین ازدواج کنه

فرهنگ ما هم نمیگه نه

اخه کی میزه یه زن با دو تا بچه روو بگیره

حفظ محیط زیست و ارگانیک

جالب اینجاس که هرچی میشد میرف با عکس طاهر حرف میزد ولی الان دوروزه اون سمتها نرفته 😂طاهر کیلو چند؟

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘
جالب اینجاس که شوهرش از دامادش جوونتره😂😂بعدم میگف به طاهر تو مرد قلبم میمونی ولی نمیدونم چرا یهو ه ...

نه بازیگر نقش مهدی ۵۱ سالشه

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂
جالب اینجاس که هرچی میشد میرف با عکس طاهر حرف میزد ولی الان دوروزه اون سمتها نرفته 😂طاهر کیلو چند؟

فک کنم قاب عکسشو برده گذاشته انباری که چشش نیوفته بهش.اصن خودخاه یه لحظه باخودش فک نکرد پسرم وپدربزرگش ازسفربرگردن جایی رو ندارن برن کجابرن زرتی خونه رو براشوهره اماده کرد

الهم صل علی محمد وال محمد
2740

😂😂😂😂میگم چرا ایقد یهویی تصمیم گرفت؟اینکه نمیخواستش،فقط برا تصادف مضفری و از روی ترحم؟

فرهنگ جا افتاده هر زن بیوه ای از خداشه با یه شوهر پولدار با اون ماشین ازدواج کنه فرهنگ ما هم نمیگه ...

شوهر عمه من

عمم ۱۷سال بیوه موند

تا ک امسال با ی پسر ازدواج کرد 

۴تام پسر داره 

شوهر عمه من عمم ۱۷سال بیوه موند تا ک امسال با ی پسر ازدواج کرد  ۴تام پسر داره

شاید عمت پولداره یا پسره یه عیبی داره 

یعنی عمتون از پسره بزرگتره

حفظ محیط زیست و ارگانیک
 فک کنم قاب عکسشو برده گذاشته انباری که چشش نیوفته بهش.اصن خودخاه یه لحظه باخودش فک نکرد پسرم و ...

خوب طوری نمیشه فردوس ومحمد م می آیند خانواده اش همه دور هم جمع می شوند چه دیدنی میشه رودر رو شدن حشمت با آقای مظفری   

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتمااگر خالص شوی با او صدایت میکند حتمااگر بیهوده رنجیدی از این دنیای بی رحمیبه درگاهش قناعت کن, عنایت میکند حتمادلت درمانده میمیرد, اگر غافل شوی از اوبه هر وقتی صدایش کن حمایت میکند حتماخطا گر میروی گاهی, به خلوت توبه کن با اوگناهت ساده میبخشد, رهایت میکند حتمابه لطفش شک نکن گاهی, اگر دنیا حقیرت کردتو رسم بندگی آموز, حمایت میکند حتمااگر غمگین اگر شادی, خدایی را پرستش کنکه هر دم بهترینها را, عطایت میکند حتما
شاید عمت پولداره یا پسره یه عیبی داره  یعنی عمتون از پسره بزرگتره

وضع عمم خوبه ولی پسره بیشتر از عمم داره 

هیچ عیبیم نداره 

همو خیلی دوس داشتن بعدشم ازدواج کردن