2737
2739
عنوان

گل بود و به سبزه اراسته شد😣

| مشاهده متن کامل بحث + 665 بازدید | 53 پست

اینقدر حرص میخورم از شماها که  بخاطر یه حرف شوهر خودتونو میبازین ...بابا یاد بگیرین به دختراتونم یاد بدین ما زنا عروسک دست مردا نیستیم ....شما رو به خدا به خودتون به زندگیتون به بچه هاتون برسین فقط و عقط بخاطر خودتون ..نه بخاطر همسراتون ....واس خودتون ارزش قائل شین ...اعتماد به نفستو ببر بالا و به خودت برس فقط واس خاطر خودت نه موجودی به نام شوهر 😕😕😕

لطفا امضامو بخون ♥️🙏. 🌹برای سلامتی آقا امام زمان عج صلوات🌹                                     دخترم رو  بعد 7 سال و نیم باردار شدم نازایی بدون علت داشتم. اگه سوالی داشتین تونستم کمک کنم خوشحال میشم،دختر کوچولوم، 25دی ماه 98خونمونو روشن کرد.اول حلالم کنین شاید یه روزی یه جایی ناخواسته یه حرفی زدم یا یه کاری کردم ناراحت شدین اگه ممکنه برای شادی روح همه اموات. مخصوصا. دایی عزیزم و بابا بزرگ و مامانبزرگ وعمه جانم یه صلوات هدیه کنین به امام حسین 🌺🌹 اگه. ممکنه واس سلامتی و آرومی بچه هام و خونوادم یه دونه. دیگه صلوات مهمونم کنید🌸💐شرمندتونم بخدا ولی از ته دلتون برای اخرت به خیری هممون یه آمین بگو لطفا 😓🙏. دختر دومم 19 مهر 1402 زمینی شد، خدایا شکرت                        

ستاینده جان عزیزم 

من‌نمیدونم شما چه شکلی هستی کاش میتونستی یه عکس بذاری سریع پاک کنی تا نظر بدیم من خودم با کاربری قبلیم گذاشتم انقدر بچه ها گفتن خوبی و عیب هامو درست گفتم فهمیدم همه چی اون چیزی که شوهرم میگه نیست

خدای مهربان به قلب کسی که الان به پیامبرت دورد میفرسته (صلوات)آرامش عطا کن.منو دعا کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه گن بخر تو خونه بپوش خصوصا زمانی که شوهرت هست از این گن هایی که هم شمک و پهلو و هم رون رو میپوشونه.

بعدش یه حموم عالی برو حسابی به خودت برس 

رنگ موهاتم عوض کن هرچیه برو یه رنگ دیگه کن

بعد موهاتو سشوار کن و صورتت رو ارایش کن یه کرم پودر که صورتتو یکنواخت کنه سایه بژ و ریمل زیاد و یک رژ ملیح و رژ گونه کم

بعد یه بلوز خوشگل و شلوار جین تنت کن

با یه مانتو پوشیده و اگرم چادر هستی تیپ بیرونتو بزن

شوهرت که اومد خونه تو بعدش برو خونه.

که حس کنه بخاطر اون اینکارو نکردی

بعد اون مثلا ۱۵ دقیقه بعد بیا خونه یه سلام بده و بدون هیچ سوال و جوابی برو لباس هاتو عوض کن همون بلوز و شلوار جین در حالی که صورت و موهاتم خوبه وگن که تنته برو تو آشپزخونه خودتو مشغول کن

زیورالات هم بنداز خصوصا گوشواره

یعدش اصلا بهش نگاه هم نکن

اگر حرف زد فقط جواب سوالشو بده بدون اخم و نگاهی بهش کاملا عادی

اگر دیدی توهین کرد جوری که انگار یه ادن بدبخت معتاد که هیچی نمیفهمه داره حرف نیزنه بهش نگاه نکن گریه نکن اصلا انگار وجود نداره فقط یه اخم کوچیک مغرور کن و برو تو اتاق.

ببین فقط یک هفته اینجوری برخورد کن

خدای مهربان به قلب کسی که الان به پیامبرت دورد میفرسته (صلوات)آرامش عطا کن.منو دعا کنید
2728

ببین هر آدمی یه اوج ای داره که میتونه تو اون اوج از وضعیت فعلیش بهتر باشه سعی کن تو اون اوج برسی

ورزش کن ولی منتظر نباش بشی ۵۰ کیلو بشی گیسو کمند و زیبای خفته تا همسرت بخوادت

تلاش کن دارو بخور ورزش کن رژیم بگیر اماااا

تو این مدتم خودتو نباز

غذا درست کن اگر ایراد گرفت اصلا جواب نده گفت جمع کن جمع کن اصلا انگار مهم نیست نظرش در مورد غذا

منم سی و سه سالمه.  ورا احازه میدی همسرت ازت ایراد بگیره.   خودت اعتماد به نفس نداری.  مدام از همسرت ایراد بگیر هر چی گفت بگو یه نگاه به خودت بنداز. بازیگر خوشکل دیدی ازش تعریف کن البته مرد منطورمه  

یه نفر رو میشناسم بخدا نمیگم سبزه. اصلا سیاهه. قد ۱۵۰وزنش ۱۰۰هر وقت نگاش میکردم میگفتم شوهر به این خوشکلی چه جوری پیش این میخابه.   میخام بهت بگم که قیافه مهم نیست رفتار مهمه.   این زن کاری کرد که مرده حاظره گرسنه بخابه ولی زنش همه چی دلشته باشه. طلا که نگم خونه و ماشینم زد بنامس. شوهرش حتی یه نونوایی هم بدونه زنه نمیره.   سیاست داشته باش خودتو دوست داشته باش. بگه زشتی بگو تو چی بودی که منه زشتو گرفتی.  دوبار که ازش پول گرفتی خرج پاکسازی پوست و رنگ و مشت کردی حساب کار میاد دستش.  فقط و فقط به خودت برس    اصلا خرفاش برات منم نباشه.  به جای اینکه بذاری اون تو رو تخریب کنه تو اونو تخریب کن. البته نه با دعوا با اخلاق خوب.   من همسرم قیافه نداره نمیگم خودم خیلی زیبام ولی هر بار بعد از رابطه بهم گفت خوب بود راضی بودی میگم اییی بد نبود.  ولی تا جایی که بتوپم اونو راضی میکنم.  این رفتارم باعث صعفش شده.  ببین نقطه ظعفش چیه. اونو پیدا کن

2738
شهرمون ازین دکترا نداری میشه بگی چی بخورم تا خوب شم

برای تیرویید هر شب یک قاشق چای خوری دانه اسپند و با آب بخور....برای تنبلی تخمدان هم عرق ررازیانه بخور ....ناحیه گلو و تخمدان و رحم رو هم هر شب با روغن سیاهدانه ماساژ بده....طبع غذاهای گرم رو از اینترنت دربیار و مصرف کن 

خدا بهترین نعمتی که بهم داد خودش بود.حس بودن با خدا خیلی زیباست