2733
2739
عزیزم شما نوع شماره چند رو داری؟؟؟ چرا میگی تا اخر عمر باقی میمونه؟ من ۱۰ تا دکتر دفتم گفتن قابل دفع ...

چ قرصی ؟ میشه اسمشو بهم بگین ،؟ 

نوعشو یادم نیست فقط میدونم جز پرخطرا نبوده 

عزیزم میگن ک ویروسش تا اخر عمر تو خون باقی میمونه ولی با سیستم ایمنی بالا دیه در نمیاد تا وقتی ک بدن ضعیف شه یعنی واقعا از بین میره 😍😍😍😍😍

عزیزم شما نوع شماره چند رو داری؟؟؟ چرا میگی تا اخر عمر باقی میمونه؟ من ۱۰ تا دکتر دفتم گفتن قابل دفع ...

نمیدونم چطور باید بفهمم دفع شده یا نه ؟ باز باید ازمایش بدم ؟ کاشکی منکه ا خدامههههههههه 😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خدا حفظش کنه نگران نباش فقط مواظبش باش و جاهای الوده نبرش دستشویی یا حمام...انشالا ک چیزیش نمی ...

عزیزم شما میدونید و حواستون هست و پیشگیری میکنید 

بنظرم بیرون خطرناک تره🥺

انشالله که چیزی نمیشه ، ای کاش اگر میتونید ی خونه بگیرید که اتاق مستر داشته باشه که بتونید برای بچه حموم و دستشویی جدا بذارید

یا مثلا تو حمام توالت فرنگی بذارید و شنا از اون استفاده کنید و بچه از توالت معمولی بعد موقع حموم رفتن بچه ، حموم رو ضد عفونی کنید

البته خدا بزرگه تا اون موقع ، انشالله همه بچه ها اسلم و سلامت باشن 

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
چ قرصی ؟ میشه اسمشو بهم بگین ،؟  نوعشو یادم نیست فقط میدونم جز پرخطرا نبوده  عزیزم میگن ...

ار عزیزم از بین میره شما چند تا دکتر رفتی ؟ منم بی خطر دارم، واکسن زدی؟ من هنوز اونو نزدم،  من که میگم وقتی یکسال عود نداشتی یعنی دفع شده، چون دکتد من گفت بالای ۴ ماه عود نکنه یعنی دفع ، من قرص ایمونس میخورم،  واسه ایمنی

میشه واسه سلامتیم یه صلوات بفرستی!!!😍
2731
نمیدونم چطور باید بفهمم دفع شده یا نه ؟ باز باید ازمایش بدم ؟ کاشکی منکه ا خدامههههههههه 😍😍😍

ارههههه اینبار درسته گرونه ولی با پاپت ازمایش بده مطمئنم دفع کردی . واسه منم دعا بکن 😍 من ۴ ماه متوجه شدم، دعا کن منم زود دفع کنم

حالا دکتر من میگه زیر ۲۷ اصلا لازم به ازمایشم نیست چون ۹۹ درصد دفع میشه بالای ۲۷ پیگیری باید بیشتر باشه، من اما واکسن نزدم، دعا کن منم دفع کنم و اتفاق یدی نیوفته تا ۶ ماه دیگه برم منم واکسن بزنم
عزیزم شما میدونید و حواستون هست و پیشگیری میکنید  بنظرم بیرون خطرناک تره🥺 انشالله که چیزی نم ...

ممنون عزیزدلم شرایط عوض کردن خونرو ندارم متاسفانه 

برا ضد عفونیم چقد اخه من ضد عفونی کنم بغیر سرویسا لباسا 

مون هستن حوله هامون بچه ک نمیفهمه دس ب چی بزنه ب چی ن ... باید برم از دکتر بپرسم راجبش ببینم چ میشه کرد😢😟😟😟😟

ار عزیزم از بین میره شما چند تا دکتر رفتی ؟ منم بی خطر دارم، واکسن زدی؟ من هنوز اونو نزدم،  من ...

میگیرم قرصشو حتما ...من خیییییلی دکتر رفتم ولی بیشتر زنان بودن اهمیت نمیدادن ولی اخرین بار رفتم دکتر پوست دیگه زنانم نرفتم خیلی امیدوارم کرد ولی گفت حتمااااااااا واکسنارو بزنین چون شما سابقشو دارید ب نمونه های پر خطر دچار نشین هزینه واکسنام خیلیه اخه با این وضع گرونی منم قراره ماه اینده خودمو شوهرم بریم بزنیم میخام زودتر ۶ماه تموم شه نی نی بیارم😍😍😍

2740
ارههههه اینبار درسته گرونه ولی با پاپت ازمایش بده مطمئنم دفع کردی . واسه منم دعا بکن 😍 من ۴ ماه متو ...

انشالله عزیزم درکت میکنم من خودم روانی شدم تو این ی سال همش توهم زگیل دارم ب حدی ک دون دون زدم دکتر گفت از تلقین زیادیه حالا دیگه بیخیالش شدم انشالا زوده زود دفع کنی دوستم و تنت سلامت باشه همیشه💖💖💖😍💋💋

حالا دکتر من میگه زیر ۲۷ اصلا لازم به ازمایشم نیست چون ۹۹ درصد دفع میشه بالای ۲۷ پیگیری باید بیشتر ب ...

من خودمو شوهرم زیر ۲۷خداروشکر کاش دفع بشن این کابوسم تموم شه

انشالا عزیزم بد ب دلت راه نده انشالا ک دفع کردی واکسناتم موقعیتشو داشتی حتما بزن 👄👄👄💋💋💋💋