2733
2739

عزیزانی که درخواست دوستی دادید برای گرفتن فایلها  چرا برام ایدی نلگرامتون رو من نمیفرستید تا فایلها رو ارسال کنم 

خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فایل هارو نفروختم، بله من فایل هارو.دارم ولی از خود سایت اقای شریفی کل دوره رو خریدم به مبلغ 990 هزار تومن،و کانالی که تبلغشو کردم یه دختر داره که بیماری پروانه ای داره 

و به هر کس توضیح داده که هزینه رو صرف بچه اش کرده، پس بهتره بیستر از این گناه منو نشورید 😄😄

2728
من فایل هارو نفروختم، بله من فایل هارو.دارم ولی از خود سایت اقای شریفی کل دوره رو خریدم به مبلغ 990 ...

اسکرین شان تمام گفتگوها رو دارم .شما گفتی فقط دوماه رو خریدی بقیش رو نداری. تو که خریده بودی برای چی از من گرفتی

میخوای اسکرین شاتها رو بفرستم تا برات یادآوری بشه . ب

خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری
عزیزم میشه برا منم بفرستی فقط من تلگرام ندارم راه دیگه ای هست که برام بفرستی؟

نه متاسفانه راه دیگه ای نیست .

2740
 melikalife این ایدی اون خانوم هست .

سلام دوست عزیز میشه خواهش کنم دوره امیر شریفی رو برام بفرستی زندگیم خیلی گره خورده انشالله خدا طول عمر و سلامتی بهت بده ممنون 

میشه با دل پاکت یک صلوات برای حاجتم بفرستی   یا امام رضا تو رو به جان جوادت قسمت میدم این ماه ناامیدم نکن شفیعم باش پیش خدا منودست خالی برنگردون از در خونت