2733
2739
عنوان

هفته ای چند بار میرین خونه مادر شوهر ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 520 بازدید | 58 پست
یعنی بنظرتون خوب نیس سر زده برای شام یا ناهار بریم؟

من کلا هیچوقت هیجا سرزده نمیرم

یه نخ سیگار 500 تومانی گند میزنه به بوی عطر 6 میلیونی حواستون باشه با کی ، به کی خیانت میکنین...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من‌ همیشه قبلش خودم زنگ میزنم حتی خونه مامان خودم

زنگ که میدونم منظورم بی دعوته یعنی اونا نگفته باشن همسرم ز بزنه بگه میاییم اونجا این خکب میس آیا؟ من خودم دوست دهرم دعوت کنن برم کلی دو سه باری اینجوری رفتیم

2731
زنگ که میدونم منظورم بی دعوته یعنی اونا نگفته باشن همسرم ز بزنه بگه میاییم اونجا این خکب میس آیا؟ من ...

عزیزم من کار شمارو نمیگم بده ولی من خودم وظیفم میدونم به مادر شوهرم سر بزنم،  اصلا دعوت و اینا معنی نداره خودمون باید بهشون سر بزنیم 

یه نخ سیگار 500 تومانی گند میزنه به بوی عطر 6 میلیونی حواستون باشه با کی ، به کی خیانت میکنین...

من به مادرشوهرم سه هفته پیش راجب دختراش حرفی زدم که طرف اونا رو گرفت الان من ۳ بار رفتم خونه اش اما ۳ هفته است خونه ام نیومده کلا هفته ای ۲_۳ بار میومد پیشم قبلا فعلا سنگین شده 😑😑😑

2740
واا  عزیزم دعوتی چیه ! ما وظیمونه بهشون سر بزنیم

حوصلم نمیکشه😂مغزمو میخورن با غیبتاشون

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕
اللهم صلی علی محمد و آل محمد

ممنونم عزیزم😍

منم برای شما میفرستم گلم💖

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘