2737
2734
عنوان

قطره اهن سیدرال گوچه کی میده 😦😱

| مشاهده متن کامل بحث + 34957 بازدید | 28 پست
عسل خانوم منم لیپوزوفرمیدم ب دخترم ولی یه خانمی میگفت زیادجذب اهنش خوب نیس بشک افتادم شماچیزی نمیدون ...

من چندتا دکتر بهم گفتن این خیلی خوبه حتی از خارجیا بهتره چون طبق نیاز بدن ایرانی ها ساخته شده

من خودم هیچوقت اینکار رو نکردم ولی میگن تو شیر هم بریزی بدی خاصیتش حفظ میشه..ولی اونقد خوشمزس ک نیاز نیست

من بچه هام کم خونی ندارن ولی دکتر میگه حتی نداشته باشنم باید بخورن بخصوص دخترا تا دو سالگی

بعدشم اونی ک‌گفته جذبش خوب نیس چطوری متوجه شده؟؟

بنظرم ازونا ک بوی تیراهن میده خیلی بهتر باشه😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماماناسیاه هم شدمیتونیداربین ببرین 

اول ک یکم بااب قاطی کنیداهنوبعدپشت سرش بش اب بدین بخوره 

بعدمسواک کنید

اخرسرهم انگشتتون روبزتیدتوابلیموی خونگی بمالیدب دندونانش هدچیم ک سیاه شده میره 

وخدایی که بشدت کافیست
من چندتا دکتر بهم گفتن این خیلی خوبه حتی از خارجیا بهتره چون طبق نیاز بدن ایرانی ها ساخته شده من خو ...

تیراهن خخخ

یه خانومه میگفت حالاروچ حساب نمیدونم منم همینومیدم مزه دنت میده بچه هاخوششون میاد

وخدایی که بشدت کافیست
2731
ماماناسیاه هم شدمیتونیداربین ببرین  اول ک یکم بااب قاطی کنیداهنوبعدپشت سرش بش اب بدین بخوره&nb ...

وای فک کن بچه بزاره اینهمه فوت و فن روش اجرا کنی😅😅😅

من همین خوشمزش رو هم با کلی ترفند و ستم ب خورد بچه هام میدم بعد تموم ک میشه میبینن خوشمزه بود هی من من میکنن دوباره ی روز یادم بره فرداش اونام یادشون میره و مکاقاته باز

حالا اب بده مسواک بزن و.. 😅😅

وای فک کن بچه بزاره اینهمه فوت و فن روش اجرا کنی😅😅😅 من همین خوشمزش رو هم با کلی ترفند و ستم ب خو ...

چرانمیشه کارنداره ک 

وقتی بچه ای کمخونی بگیره اکثردکتراشربت فروگلوبین میدن ک دندونوسیاه میکنه اونوقته ک خودکارهمه این فوت فنارواجرامیکنی ک دندوناش سفیدبشه مثل قبل 

وخدایی که بشدت کافیست
2738
من دیشب فونیکس آیروفیکس گرفتم 60 تومن خوش مزه اس روش نوشته سیاه نمیکنه حالا ببینم ادعاش درسته یا نه ...

منم میدم خوشمزه است چند میل بدم برای بالای دو سال هم اهن لازمه؟

زندگی پر از درده
چرانمیشه کارنداره ک  وقتی بچه ای کمخونی بگیره اکثردکتراشربت فروگلوبین میدن ک دندونوسیاه میکنه ...

بچه من ماشاالله اگه بذاره دندوناشو تمیز کنم حتی گازم میگیره 

یا عق میزنه

اصلا اگه چیزی نخواد همه چیو پرت می‌کنه و دارو رو تف میکنه

زندگی پر از درده

من قطره سیدرال میدادم به بچم، فوق العادست تنها قطره ای که بعدش حالش بهم نخورد 

عوارض گوارشیش هم خیلی کمه،طعمش هم کارامله 

ی سریا میگن نمیتونن پیدا کنن این قطره رو من  قطره سیدرال رو از داروبوم خریدم الان چک کردم موجود داره هنوزم

اینم لینکش 

https://darooboom.com/مکمل-کم-خونی-کودکان/1020-قطره-سیدرال-گوچه-جونیا-فارما-30-میلی-لیتر.html