2737
2734
نه حتما می نویسم عزیزم تا آخرش مطمعن باش دوستم آره آدم سبک میشه میدونی روز اول که گفتی تو خیلی قوی ه ...

منتطرم.حقیقتو گفتم دوستم.داستانتو که میخونم به حرفی که زدم مطمئن تر میشم.واقعا قوی هستی و شک ندارم که میتونی دوباره ازجات بلندشی.فقط روحت کمی  خسته و آزردست.همین.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
منتطرم.حقیقتو گفتم دوستم.داستانتو که میخونم به حرفی که زدم مطمئن تر میشم.واقعا قوی هستی و شک ندارم ک ...

آره واقعا خسته ام چقد خوب درک میکنی یعنی میگی میتونم دوباره پاشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره واقعا خسته ام چقد خوب درک میکنی یعنی میگی میتونم دوباره پاشم 

داستانتو مو به مو خوندم حستو با تمام وجودم لمس کردم دوستم😔 و کمی شناخت از شخصیتت پیداکردم و با شناختی که ازت دارم ایمان دارم که میتونی.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
داستانتو مو به مو خوندم حستو با تمام وجودم لمس کردم دوستم😔 و کمی شناخت از شخصیتت پیداکردم و با شناخ ...

فدات گلم کاشی دوست حقیقی من بودی تا مجازی تو این سالها حتی کسی نبود که این حرفا رو بهش بگم ممنون که وقت میزاری عزیزم 

2728
فدات گلم کاشی دوست حقیقی من بودی تا مجازی تو این سالها حتی کسی نبود که این حرفا رو بهش بگم ممنون که ...

اگه تهران بودی حتما میومدم پیدات میکردم اما حیف که دوری.یکی از خانومای سایت تو محله ما کارمیکنه و آدرسشو دارم. وقتی برگشتم و توسایت پیداش نمیکردم قصدداشتم برم محل کارش پیداش کنم که خودش پیداش شد. یعنی دراین حد پیگیر هستم😉😁روم حساب کن خواهری😙

اگه تهران بودی حتما میومدم پیدات میکردم اما حیف که دوری.یکی از خانومای سایت تو محله ما کارمیکنه و آد ...

عزیزی چه خوش شانسم باهات آشنا شدم شایدم یه روز همو دیدیم شبت خوش فدات شم 😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙

2740