2733
2734
عنوان

ادامه دردسر های مهمونی😢😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 455 بازدید | 40 پست
انشالله خدا مشكلتو حل كنه، حرص خوردن هم فايده اي نداره خب، زندگيتو تلخ نكن

ممنون.. نمیدونم چ مرگمه دارم همه کار میکنم ک بتونم ببخشم فراموش کنم آروم شم ولی نمیشه مثل ی زخم همیشه باز لعنتی داره جونمو میگیره

وااااای امروز چقد فشار خون من بالا رفت با این قوم شوهرت....اااااااااخه چرا باید دایی همسرت بیاد خونه تازه عروس....چرررراااااا.....چرا تو تا حالا نرفتی خونشون....چجور خونتون راشون میدی....اونم ایراد بگیرن جا تشکرررر....وووواااای نزدیکه کم کم برم با مادرشوهرم دوست کنم....یعنی همچین چیزایی واقعا هست....چیزایی ک تو میگی خانواده بیشعوره شوهر من رو باید گذاشت رو سر....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااااای امروز چقد فشار خون من بالا رفت با این قوم شوهرت....اااااااااخه چرا باید دایی همسرت بیاد خونه ...

وای خداروشکر یکی فهمید چی میگم.. واقعا خوشحالم میفهمی ک بیشعورن.. دوستام هی میگن همه جا همینه یا بچه بیاری خوب میشن سخت نگیر حساس نباش

ولی اصلا حساس نیستم مسئله عجیب بودن خانواده بهروز.. عجیب نیستن؟ من طلاق بگیرم میشم 6امی

هر 5تا برادر بیتا ی طلاق داشتن

وااااای امروز چقد فشار خون من بالا رفت با این قوم شوهرت....اااااااااخه چرا باید دایی همسرت بیاد خونه ...

میدونی بهروز در کل آدم بدی نیست سر خیانت هم بقول دوستم فقط اجازه عذر میخام بابت این حرف فقط اجازه ریدنش دست خودشه حق طلاق حضانت.. همه چی محضر آشنا بود همه چی گرفتم ازش اصلا نمیدونستم ی سری حقوق مث حق امضا، ولی مادرش.. انقد بعد اون قضیه خوشحال بود زنگ میزد صبح کله سحر مادر بیا دوتایی صبحانه بخوریم فقط خودت بیاییاااا.. با دمش گردو میشکوند.. اینستا هم ما مشترک داشتیم بیتا هی اصرار داشت جدا باشه من مخالف بودم آخرم ی خط مخفی گرفت.. خیانت در حد چت بود ولی من خیلی زود فهمیدم روز دوم بود ک متوجه شدم ن اینکه زرنگ باشم نه بهروز دست وپا چلفتیه خودش تابلو بازی درآورد... 

2731
میدونی بهروز در کل آدم بدی نیست سر خیانت هم بقول دوستم فقط اجازه عذر میخام بابت این حرف فقط اجازه ری ...

جدی حق همه چیو گرفتی؟؟خانواده اش چجور راضی شدن حقوق و بهت ببخشه با اون زرنگ بازیاشون‌‌‌...اگه خیلی هم آدم بدی نیس و حساسیتت زیاد شده بازم بشین و فکر کن...ببین میتونی خودت و از این شرایط نجات بدی...فقط خواهش میکنم اجازه سواستفاده از پدر و خانواده ات رو نده و از حقوق خودت مثل خوراک و پوشاک کوتاه نیا.‌‌...امشب قراره تشریف بیارن خونتون؟؟؟بهشون زیاد رو نده ... و اینستارو دوباره اشتراکی کنین یا کلا مجبور کن حذف کنه.حذف نکرد توام جداگانه داشته باش...بخودم خیلی برس منظورم اینه کلا امروزی باش طوری که دهنشون وا بمونه

جدی حق همه چیو گرفتی؟؟خانواده اش چجور راضی شدن حقوق و بهت ببخشه با اون زرنگ بازیاشون‌‌‌...اگه خیلی ه ...

کلا اینستا حذف کردیم هردو.. تلگرامش هم رو گوشیم دارم.. اره امشب بودن.. بلاخره مهمونی اول تموم شد

جدی حق همه چیو گرفتی؟؟خانواده اش چجور راضی شدن حقوق و بهت ببخشه با اون زرنگ بازیاشون‌‌‌...اگه خیلی ه ...

همیشه امروزی بودم.. لایت مو همیشه عوض میکنم.. لباس تکراری به هیچ عنوان نمیپوشم جلوشون.. پاکسازی، باشگاه، رقص یوگا شنا هم میرم... بیتا موسسه زیان داره ولی میرم سفیر زبان.. امسال بخاطر کنکور کم کردم باشگاه اینارو البته 

2738

انقد زرنگ بازی درآوردن من چشمم باز شد دور از جونتون گاو بودم حق وحقوق نمیدونستم چیه 

خونه بیتا ک رفتیم حرف بزنیم من رفتم اتاق دراز بکشم حالم بد بود گوشیم گذاشتم رو ضبط.. دیدم چقد زرنگ بازی دارن به بهروز میگن طلاهاشو نده بهش.. بهش بگو واسه همه چی اجازه شوهر لازم حتی از خونه بیرون رفتن

واسه مشاورم که پلی کردم اون گفت برو حق وحقوقت بگیر محضری 

بهروز هم اولش راضی نمیشد گفتم به  پدرم میگم.. از پدرم خجالت میکشه... ی بار اون اوایل دعوامون شده بود رفتم خونه بابام، بابام رفت دنبال بهروز بعدم دو سه روز نگهمون داشت شبا بهروز میبرد خونه باغمون زنونه مردونه میکرد