2737
2739
عنوان

پسرم ۸ ماهشه نه سینه خیز میره نه چهار دست و پا

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 38 پست

دختر من 1 سالگی چهار دستو پا رفت 1سال و8 ماه راه رفت الانم 5 سال ونیم حرف زدنش خوب شده اونم با کمک گفتار درمان انشالله پسر شما تاخیر در کارهاش نداشته باشه استرس هم نمیدم ولی خب اگه دیدی تو همه چی تاخیر داره زودتر پیگیری کن دست وپا هاش هم مرتب ماساژ بدی معجزه می کنه

اونکه خیلی وقته شاید ۴ ماهگی

خوب دیگه، حللله خواهر جان ، بچه ها واقعا سن دقیق و مشخص شده ی برای راه رفتن و اینجور چیزها ندارن ، خیلی از بچه ها هم اصلا چهار دست و پا نمیرن ، یه راست شروع میکنن دویدن😊😊 اصلا نگران نباشید نازنین

سلام😊 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفتم ک تقریباً شش کیلو تازه غذا کمکی هم نمیخوره دهنشو میبنده بزور هم ک بهش میدم تف میکنه شیر خشک و ...

برو تو کار قطره چکون پسر من اگه قطره چکون نبود الان سو تغذیه داشت از اون پنج میل هاش قشنگ سرلاک را پر کن باهاش یه کلیپ شاد یا یه اسباب بازی مورد علاقه بءذار و بریز دهنش همینجور فقط صبر و حوصله میخواد

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
2731
دختر من 1 سالگی چهار دستو پا رفت 1سال و8 ماه راه رفت الانم 5 سال ونیم حرف زدنش خوب شده اونم با کمک گ ...

نمیدونم نشستنش به موقع بود اشیا گرفتنش و ... حتی کلمه هایی هم ادا میکنه گاهی مثلا دد ماما 

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
اتفاقاًشیر خشکو بزور قطره چکون بهش میدم وگرنه تاحالا از اینم لاغرتر شده بود😔

ببین ۵ میل هاش بززگه سرش حتی دوست من غذا بچشو که برنج هست میده بهش سرلاک و فرنی حریره سوپ باهاش بده فقط کافیه حواسشو پرت کنی پسر من تبلیغ یه کانال ماهواره را توجه بهش خیلی میکنه چون از صبح تا شب رو اون کاناله تی وی مون بعد من باید بشینم تبلیغه بیاد بهش غذا بدم حالا چیه تبلیغه ترک اعتیاد کرم چین و چروک و کرم بواسیر 😂😂😂😂😂

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘

نگران نباش مشکلی نداره من از این جهت گفتم که خودم هی میگفتم بالاخره که راه میره یا حرف میزنه دیر بردم مرکز کاردرمانی وگفتار درمانی از هم سنهاش عقب افتاد الان خوب شده ولی خب میگم کاش زودتر به فکر بودم به هر حال خیلی بچه ها دیر راه میرن مخصوصا اگه تو خانوادتون کسی اینجور بوده ممکنه ارثی باشه

2738
گفتم ک تقریباً شش کیلو تازه غذا کمکی هم نمیخوره دهنشو میبنده بزور هم ک بهش میدم تف میکنه شیر خشک و ...

عزیزم نگران نباش .پسر منم اصلا شیشه نمیگیره .مجبور میشم با قطره چکون بهش شیر خشک بدم .اونم باید یکی ادا اصول دربیاره تا حواسش ب اون پرت بشه قورت بده .

اگر میتونی تو سوپ دخترت آب ماهیچه بریز خیلی مقویه