2733
2739
عنوان

حسود پلاستیکی

| مشاهده متن کامل بحث + 234 بازدید | 29 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الکی حسودیت میشه. هنر که نکرده

ممنون از دل گرمی  دیشب تا حالا تو فکرم  ..به شوهرمم گفتم باز میخوام  جلوگیری کنم  بچه بی بچه ..تا توی اقدام نبودم  اینقدر بی فکر بودم اصلا به هیچکسی حسودیم ن؟یشد

منم تا قبل اقدامم همین فکر رو داشتم  زنگ زدم بهش تبریک بگم ی جوری برخورد کرد باهام ..الان این؟ط ...

اول اینکه خوب کاری کردی تبریک گفتی

دوم اینکه هرچی بیشتر به فکر بچه باشی دیرتر میاد. من ماهی که بیخیال بچه شده بودم باردار شدم.

در ضمن کاری به زندگی دیگران نداشته باش. واسه زندگی خودت چارچوب بزار. مثلا هر وقت شد. یا با خودت بگد قرار نیست زندگی من مثل بقیه باشه و با حسادت پیش بره. بگو زندگیم باید پراز شور و نشاط باشه. با این فکرای مثبت و خوب زندگی کردن منظورم بدون استرس و... زود باردار میشی

خدایا خودت بچه هامو حفظ کن و همیشه سلامت باشن.
2731
من البته هنوز ماه عسل نرفتم بعد 3سال 

پس برو سفر و از زندگی دونفره خوب لذت ببر. که بچه بیاد تا 3 سال یکم سخته.

البته بچه بیاد شیرینی خاص خودشو داره

پس برو سفر و از زندگی دونفره خوب لذت ببر. که بچه بیاد تا 3 سال یکم سخته. البته بچه بیاد شیرینی خاص ...

اصلا فامیل شوهرم توی روستان ...اصلا فک میکنن زن باید بزاد فقط  ولی ما توفامیلمون هستن تا 4سال اصلااقدام نداشتن .. 

2740
اصلا فامیل شوهرم توی روستان ...اصلا فک میکنن زن باید بزاد فقط  ولی ما توفامیلمون هستن تا 4سال ا ...

توهم مثل خانواده و طایفه خودت رفتار کن.

خودتو تو دردسر بندازی بخاطر طرز فکر طایفه شوهر. ولشون کن.

زن فقط برای زاییدن نیست.فقط به فکر زندگی و خودت باش.حسودی هم ممنوع📛📛📛📛📛📛