2737
2739
عنوان

کیا شوهراشون تو ارتشن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 32 پست
من تو خدمت بودم بعضیاشون ماموریت یه ماهه میخوردن شهرای دور . بعدش شغلشون پر استرسه. باید همیشه با ما ...

بالاتر هم توضيح دادم كار همسرم رو . نه ماموريت اينا نميره

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍
همسر من خلبانه همه وسيله هاشون قديمي و از كار افتادن از زمان شاه مونده علاوه بر اينكه مثل كشوراي ديگ ...

ای بابا اره وسایل قدیمه. ولی مت همیشه عاشق خلبانی بودم حتی رفتم تحقیق کردم دیدم برا خلبان مسافربری شدن که خانوما تو ایران میتونن بالای صد میلیون باید هزینه شخصی کنن دیگه بیخیال شدم .

همسرتون حتما عاشق پرواز بوده که شغل ب این سختی رو قبول کرده. ان شاالله همیشه موفق باشین و خوشبخت. منمم خلبان دوست 😂😂😂😂😂😂

من یک جنوبی ام 😍😍😍😍😍😍😍 همه جنوبی ها عشقن💖💖 خونگررم و باحال 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای بابا اره وسایل قدیمه. ولی مت همیشه عاشق خلبانی بودم حتی رفتم تحقیق کردم دیدم برا خلبان مسافربری ش ...

مرسي عزيزم ولي من ديگه نميزارم بره ميگم وقتي كه وأستون ارزش قائل نيستن چرا بري نه امنيت جاني داري چون همه وسيله ها زنگ زدن! نه پول انچناني كه ادم بگه ارزش خطر كردن داره

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍