2737
2739
عنوان

اقدام روز هفدهم سیکل بچه رو دختر میکنه یا پسر؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6743 بازدید | 28 پست
مگه روز اول پاکی تخمک گذاری میشه؟

نمیدونم والا

مام فک میکردیم‌نمیشه ولی شد و حامله شدم

برای کارمندشدنم صلوات میفرستی.الهی ب هرچی میخوای برسی..اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم الان مثل قدیم نیس که همه چنتا بچه بیارن ، یکی فوووقش دوتا میارن ، چه اشکالی داره آدم دلش پسر ی ...

میدونم منم پسر دوس دارم  و هم دختردوسدارم اما به زبون نمیارم چون بهتره خدا خودش هرچی صلاح میدونه بده

2728
همه چيز دست خداست من خودم روز هشتم رابطه داشتم و ديگه نداشتم اسپرم ٥ روز توي رحم من زنده موند و رو ...

من همش خودمو سرزنش میکردم چرا نزاشتم ماه بعد حامله شم که پنج روز قبلش اقدام کنم ، خوب شد گفتی ، اینا صد در صد نیس اصلا ، دست خداست فقط

متاهل هستم
میدونم منم پسر دوس دارم  و هم دختردوسدارم اما به زبون نمیارم چون بهتره خدا خودش هرچی صلاح میدون ...

میدونی خیلی چیزا دخیله من خودم خواهر ندارم خیلی تنهام ، از خدا دختر میخام همدمم بشه ، برعکس از داداشم متنفرم نمیخام پسر بشه بچم ، درستش اینه فرقی نکنه ولی دله دیگه 

متاهل هستم
2738