2733
2734
عنوان

سرم کلاه رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 526 بازدید | 26 پست

عزیزم دقیقا حست رو می فهمم. حست هم درسته. بچه ها هم که میگن فکر کن صدقه دادی موافق نیستم چون صدقه به مستحق تعلق می گیره نه فروشنده سودجو.

لطفا دفعه بعد هر کی تو مغازه بود هیچ خجالت نکش. اعتماد بنفس ات رو بالا ببر. تو هم حق داری به اندازه بقیه داری پول میدی.

در اولین فرصت هم برو به مغازه دار بگو کار شما درست نبود و من راضی نیستم. با زبان خوش و خیلی ملایم بگو. بگو پولش ارزش نداره ولی این حقه که ضایع میشه

ما مردم باید یاد بگیریم نذاریم حقمون رو ضایع کنند.

الهی عزیزم این بار که گذشت فکرشو نکن غصه نخور  ولی دفعه های بعد سعی کن حقتو بگیری  ...

تو موقعیت هرچی مغازه دار میگه قبول میکنم از خجالت نمیدونم چرا اینطورم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون دافا کی بودن اخه ..‌ انقدر از اینایی که تریپ داف میرن محیط های اموزشی بدم میاد تازه خودشونم خیل ...

چقدرم از نظر مردم احمق جلوه میکنن

یه بار دوتا از این داف ها اومدن باشگاه با یه کرم خاصی حرف میزدن همه زنا یجوری نگاشون میکردن خوده صاحب باشگاه که همیشه تیپ عروسی داره با حالت چندش باهاشون حرف میزد فقطم همون یه بار اومدن

اگه نظرتون مخالف منه به قصد فرو کردن نظرتون ریپلای نکنید چون احتمال رنگی شدنتون هست
اون دافا کی بودن اخه ..‌ انقدر از اینایی که تریپ داف میرن محیط های اموزشی بدم میاد تازه خودشونم خیل ...

دقیقا. این اوج بیشعوریه که آدم فرق تیپ دانشجویی و سر کار و مهمونی و ....رو نفهمه. من خودم استادم. گاهی دانشجوهام اول صبح با آرایش عروس میان سرکلاس فقط واسه بی فرهنگی اش افسوس می خورم.

2728

نباید خجالت بکشی. من رستوران که میرم نون اضافی میمونه با خودم میارم خونه. شیرینی میخرم برای خودمون، میگم بذار رو بشقاب یه بار مصرف. چون قنادیها کارتون به قیمت شیرینی میفروشن  

تو موقعیت هرچی مغازه دار میگه قبول میکنم از خجالت نمیدونم چرا اینطورم

مامانم مثل توئه بعد خونه که میاد تا صب حرص میخوره 

مثلا کافیه بگه سایع بدین بعد طرف یه پک میاره ازینا که توش همه چی داره اینم روش نمیشع میخر

اینحوری نباش خودتو عذاب میدب

از بس از بالا نگاه همه میکنن هول میشم نمیدونم چرا اینجورم

اتفاقا همه اونارو از پایین نگاه میکنن

اگه نظرتون مخالف منه به قصد فرو کردن نظرتون ریپلای نکنید چون احتمال رنگی شدنتون هست
2740
نباید خجالت بکشی. من رستوران که میرم نون اضافی میمونه با خودم میارم خونه. شیرینی میخرم برای خودمون، ...

باید تمرین کنم،تو مواجهه با مغازه دارا خیلی بی زبونم

مامانم مثل توئه بعد خونه که میاد تا صب حرص میخوره  مثلا کافیه بگه سایع بدین بعد طرف یه پک میار ...

من تنها که باشم اینطورم کسی همرام باشه پررو میشم نمیدونم چرا اینطورم

از این کلاه ها زیاد سر هممون میره روزانه.میری شیرینی بخری کارتن رو هم کیلو چهل هزار تومن باهات حساب میکنه.آجیل میخری همینه.میری رستوران مالیات بر ارزش افزوده رو از جیب تو میگیره با اینکه غذا رو چوبله و سوبله حساب کرده و هزاران مورد دیگه.پس فکر 1500 ترشی رو نکن ده برابرشو جاهای دیگه هم ازت دزدیدن  

سقراط میگه:وقتی دیدید سایه انسان های کوچک در حال بلند شدن است... بدانید آفتاب سرزمین شما در حال غروب کردن است.