2733
2734
عنوان

یکی از قشنگ ترین حسای دنیاست

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 41 پست

عزیزای دلم برای همتون دعا کردم

چه اونا ک الان باردارن ایشالا نینی سالم بیاد بغلشون

چه اونا ک بچشون دنیا اومده ایشالا عاقبت بخیر بشن 

و مهم تر اونایی ک منتظرن, من خودم بی دلیل یکسال منتظر بودم تازه هشت ماه هم سال قبل ترش منتظر بود

میدونم چقدر سخته

ایشالا زودی دامنتون سبز بشه عزیزای دلم

خدای مهربونم ممنونم بابت نی نی که تو دلم کاشتی دل همه منتظرا رو شاد کن   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هفته های آخرته صبحانه ارده با شیره انگور بخور خرما بخور.. ۱۴ تا بادام مثل ادامس بجو روزی.. بچه ات ...

مرسی عزیزم از راهنماییت.من عاشق بچه ی تپلم،همشون اوکی هست رعایت میکنم از امروز...البته بجز بادام ک لا مصب خیلی گرونه😂😂😂

ممنون میشم اگ بازم اطلاعی داری کمکم کنی میخوام تپل بشه خیلی و ۸ هفته مونده!چیا بخورم 

2728
عزیزم دلم من خودم انتظار کشیدم, برای همین اول برای همه منتظرا دعا کردم  چیز بدی نگفتم ک دل ...

نه عشقم منظورم این نیست که نیتت بده منظورم اینا شاید کسی دلش بخواد خدای نکرده خدای نکرده اه دنبالت بیفته عزیزم 🌸🌸🌸🌸ببخشید منظورمو بد فهمیدی🌸🌸🌸

...یک عدد آدم...
آره میدم مارک کیدزپلاس میدم نه بالا نمیاره

من مال بهداشت رو میدم.. اولا بالا میاورد.. بعدا قطره قطره با فاصله زمانی میدادم که حالش بد نشه..کم کم عادت کرد دیگه نرفتم مارک دیگه از داروخونه بگیرم..

مرسی عزیزم از راهنماییت.من عاشق بچه ی تپلم،همشون اوکی هست رعایت میکنم از امروز...البته بجز بادام ک ل ...

اصلش اوناست..

من پسرم لاغر بود خیلی عذاب کشیدم هرچی شیر میدادم تا میومد تپل بشه وقت واکسن میشد تب میکرد لاغر میشد..

خرما از همه چی بهتره،بچه هم صبور میشه

ارده هم روزی نصف ماستخوری با شیره بخور..

آبگوشت هم تو بارداری خوبه هم تو شیردهی شیرتو زیاد میکنه

ماکارانی و برنج و چیزای نشاسته ای و شیرینی جات و.. زیاد نخور فقط خودتو چاق میکنه..پای مرغ بخور برای استخون خوبه

الان فصل به هست بخور

سیب بخور خوشگل بشه

شنبلیله بخور موهاش زیاد شه

زیتون و هویج و هرچی که برای کبد خوبه سرچ کن بخور هم خودت لک نمیاری هم خونت تمیز میشه خون سالم به بچه میرسه و سموم بدنت رو بچه تاثیر نمیزاره.. هرچی کبدت سالم تر باشه بچه خوشگل تر میشه

غذاهای نونی بخور بیشتر..نون سنگک یا جو که یبوست نشی..

نمک نخور ورم کنی پوستت دو برابر ترک بخوره.. پیاده روی کن..خیلی عالیه.. من سر بچه دوم هر کاری کردم که مثل بچه اولم نشه عذاب بکشم..

همه چی بخور و ادا در نیار که بعدا بچه ات بد غذا میشه...

2738

ماری جون ان شاالله همیشه شاد و سلامت باشین و روزهای خوب و لذت بخشی در کنار دخمل نازت برات آرزو دارم💖😙😙

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
من مال بهداشت رو میدم.. اولا بالا میاورد.. بعدا قطره قطره با فاصله زمانی میدادم که حالش بد نشه..کم ک ...

بهداشت ما که هیچی نمیده اما اول یه دکتر دیگه می‌بردم همون قطره اد رو براش تجویز کرد اما دکترش رو که عوض کردم گفت این بهتره 

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔