2737
2739

سلام خواهرای خوبم، صبحتون ب خیر و شااااادی عزیزان،،من میخوام ی گروه وات بزنم واسه ختم صلوات و ختم قرآن روزی ۲صفحه هرنفر بخونه،حالا البته نظرسنجی میکنیم،،،هر بار ب نیت یک چیز،،،خیلی از دوستان منتظر نی نی هستن،،،مثل خودم،و و و و .......،،،،اگه موافقین شمارتون خصوصی بفرستین برام،منم خانمم مثل شما،،،خدا پشت و پناهتون،،یا علی دوستان،،چندین نفر فرستادن برام ،،انشاءالله دیگه الان میزنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حاجت روا بشی التماس دعا

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 

عزیزم برا منم بخون

یه خواسته بزرگ مالی دارم

امام حسین خودش شفاعتت کنه

می‌خوام امام رضا یه نشونه قوی بهم نشون بده

لطفاً برای خونه ایکه می‌خوام دعا کنید،مطمینم دعاهاتونو مرغ آمین می‌شنوه وجوابمو میگیرم
2731

سلام خواهرای خوبم، صبحتون ب خیر و شااااادی عزیزان،،من میخوام ی گروه وات بزنم واسه ختم صلوات و ختم قرآن روزی ۲صفحه هرنفر بخونه،حالا البته نظرسنجی میکنیم،،،هر بار ب نیت یک چیز،،،خیلی از دوستان منتظر نی نی هستن،،،مثل خودم،و و و و .......،،،،اگه موافقین شمارتون خصوصی بفرستین برام،منم خانمم مثل شما،،،خدا پشت و پناهتون،،یا علی دوستان،،چندین نفر فرستادن برام ،،انشاءالله دیگه الان میزنم

2738