2733
2734
عنوان

چند روز یه فکری ذهنمو مشغول کرده...مربوط به مادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 628 بازدید | 33 پست
متاسفانه اکثر خانم ها همینن مخصوصا اونا که از اول لج بودن تا آخر عمر همین جور بدون تغییر میمون خب بد ...

تو رفت و امدت رو بکن دلیل نداره اون قهره الکی شمام رفت و امد نکنی که اتفاقا میخوای حرصش بدی رفت و امدتو بیشترم کن🤣

تو رفت و امدت رو بکن دلیل نداره اون قهره الکی شمام رفت و امد نکنی که اتفاقا میخوای حرصش بدی رفت و ام ...

عمه اش دیشب زنگ زدم زیارت قبولی گفتم یکم سر سنگین بود مادرشوهرم شسته پهنش کرده پدرشوهرمم فقط نگاه کرده🤐🤐🤐خب طرف میگه گور پدر بچه هاشم دیگه..

خلاصه من که قهر نمیکنم سلام علیکمو دارم‌..ولی خوشم نمیاد از اینکه کلا بچه هاش رو بی کس و کار کرده..

یه زن داداشم داره با اون بزن بزن داشته البته حرفی ..خلاصه با داییم قطع رابطه..کلا کسی نمونده..فقط ماییم که اونم بزارنش میگه شما نیایید دیر به دیرم میرم.(پدرشوهرم همیشه گله میکنه چرا نیومدین اما خب زنش حس نداره همه هم میدونن‌)؛ ولی خب افسردهست حوصله نداره خونه تمیز کنه غذا درست کنه.بزا همین سعی میکنه هر کس مخصوصا تمیز و زرنگه قطع رابطه کنه ک شوهرش نبینه😏خلاصه بیخیال هر کس یه مدل زندگی خودمون کنیم نباید انرژی منفیشون رو جذب کنیم.نیاز به درمان دارند

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عمه اش دیشب زنگ زدم زیارت قبولی گفتم یکم سر سنگین بود مادرشوهرم شسته پهنش کرده پدرشوهرمم فقط نگاه کر ...

خیلی بده خواهر کثافته منم همینجوریه...پای همه رو برونده بود از خونه مامانه خدابیامرزم.😥😕

اخه کسی ازش نظر نمیخواست این هی میپرید با لحن بد وسط حرف اونا دیگه پدرشوهرمم خیلی مودبانه گفت به توچ ...

این مسایل باید تو جای خصوصی دوتا برادر حرف میزدن.از این به بعدم خودت همونقدر که برات هزینه میکنن هزینه کن.جز اینه واقعا موقعیت مالیشون پاین باشه و از عمد ارزون نخریده باشن.

باز خوبه برای تو 40هزینه کرد خونواده شوهرم 20 کادو میدن 5نفر میان میخورن تازه بعد میشنوم گله کردن تولد دیگه چیه اینجور حرفها

2728