2733
2734
عنوان

کسی فلسفه خونده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 23283 بازدید | 87 پست
من فلسفه خوندم. بدرد نمیخوره ، حالا باز فلسفه اسلامی یچیزی ، فلسفه غرب که خیلی مزخرفه ، سرانجام فیلس ...

اتفاقا منم دوسدارم برم کارشناسی فلسفه رو بخونم ولی متاسفانه این رشته انگار فقط تو دانشگاه دولتی هست بقیشون فلسفه و کلام اسلامی رو دارن فقط.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خوندم اصلا خوب نيست خيلي دركتو ميبره بالا نميتوني اين دنيارو تحمل كني يهتره نخونيش و تو دنياي ...

سلام وقتبخیر

میگم چرا فلسفه رو فقط دانشگاه دولتی داره؟! بقیه دانشگاه ها فلسفه و کلام اسلامین.

2731
بچه ها روش خوندن فلسفه چطوریه🥺  چطوری بخونیمش بهتر یادمون میمونه؟ واسه آزمون میخام بخون ...

سلام رشته فلسفه تقریبا ۲۰سال پیش از چه مقطعی شروع میشد؟ 

خدایا تمام زندگی ام رو خودت نقاشی کن من به قلم تو ایمان دارم
2740

من فلسفه رو دوست دارم دانشگاهی نخوندم اما آزاد مطالعه می کنم، عزیزم نگاهت کاملا به همه چی عوض میشه و ذهنت رو واقعا درگیر می کنه واقعا جنبه میخاد 

تفکرات دینی رو صد درصد تاثیر میذاره چون فلسفه در کل به معنی شک کردن به هر چیزیه که تو درک کردی و فهمیدی بدون این که تهش بتونی به جواب برسی سوالای بیشتری تو.ذهنت درست میشن و خب فلسفه دینی از همون اول مسیر و جواب رو جلوت میذاره که با فلسفه در تضاده

کانال کتابخوانی من در ایتا: https://eitaa.com/Abstract_ofthe_book
من میخوام فلسفه بخونم ولی نمیخوام اعتقادات و ایمانم نسبت به خدا اثز منفی بزاره یا دچار افسردگی بشم ...

عزیزم بهت توصیه می کنم از گوش دادن به پادکست شروع کنی،به مرور که ذهنت درگیر بشه و عمیقتر فکر کنی کنارش خوندن کتابهای فلسفی هم برات لذت بخش میشه 

پادکست مِی و انسانک عالی هستن

کانال کتابخوانی من در ایتا: https://eitaa.com/Abstract_ofthe_book

سلام نظر میخواستم از افرادی ک در رشته فلسفه مشغول ب تحصیل هستن 

من به رشته فلسفه بیش از حد علاقه دارم و میخوام تو دانشگاه هم ادامه بدم ینی جز این رشته به هیچکدوم علاقه ندارم چون بازارکارش دچار تزلزل بسیار شده و اینکه نظرات دانشجو ها درموردش خیلی ترسونده ن خانوادم راضیه ن خودم میخوام بعدا پشیمون بشم میشه یکم راهنماییم کنین 

کتابهای فلسفی واقعا شیرینه اما گاهی باعث میشه از جهان مادی دور بشیم.

و ضمنا بیشترسراع کتاب بریدنه اساتیدش.

مثلا استادی به نام دکترحسن فتحی که مترجم خوبیم هست، پس ازکاربسیاربرمن مکشوف شد که ایشان باکمک اجنه کارمیکنه و حتی در ذهن ماهم تصرفاتی میکنه ومزاحم میشه‌. درتایپیک اولم اوردم