2737
2739
عنوان

منتظرم‌یکی یکی تاپیک بزنید بگید تو فیلم ستایش تبلیغ دو همسری شده😄

| مشاهده متن کامل بحث + 288 بازدید | 40 پست

واسه اونایی که ندیدن: 

حشمت به خانوم بزرگ میگه عروسم میخواد شوهر کنه اونم دفاع کرد که حقشه 

بعدم گفت دخترم بچه دار نمیشد برای دامادم زن دوم گرفتم

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واسه اونایی که ندیدن:  حشمت به خانوم بزرگ میگه عروسم میخواد شوهر کنه اونم دفاع کرد که حقشه&nbs ...

چه مسخره.ببخشیدا آخه کی دیگه بخاطر بچه میره زن دوم میگیره این همه راه درمان

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
کو کجا؟ قبل من یا بعد من😂😂😂😂

تگيدمت😁

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
2728

😟والا با این فیلماشون

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 
😟والا با این فیلماشون

خداروشکر تی وی خرابه اصلا کانال های صدا سیما رو نداریم

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

حالا اینا ب کنارر چرا مهدی سلوکی انقدر نشیمنگاهش گنده شده😐

2738
حالا اینا ب کنارر چرا مهدی سلوکی انقدر نشیمنگاهش گنده شده😐

😂😂😂😂😂😂

خداروشکر تی وی خرابه اصلا کانال های صدا سیما رو نداریم

منم بعد مدت ها دارم نگاه میکنم خخخخ