2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موقع دعوا خیلی بد حرف میزنم😐اره اگه خونه ب نامم بود بیرونشم میکردم😂😂😂 ولی جدی ن بیرونش نکردم... ...

کلا این خاصیت ما زناست

وقتی یکی نازمون رو میکشه انقدر الکی ناز میکنیم تا دمش رو بزاره رو کولش بره 

ولی وقتی کم توجهی ببینیم هی میریم طرفش

خدا شفا بده        

ای جووووونم. خدا حفظش کنه.. چقدر دلم قیلی ویلی رفت براش 

قربونت برم عزیزممم

ﯾﻪ همکلاسی داشتیم اﺳﻤﺶ ﺑﺎﻗﺮ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﻮد استاد همیشه اول ﻓﺎمیلو می گفت ﺑﻌﺪ اسمو.وﻗﺘﯽ اوﻟﯿﻦ بار ﺻﺪاش ﮐﺮد ﮔﻔﺖ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﺎﻗﺮ ﺑﯿﺎد!!! با ﺣﺮﮐﺖ زﯾﮕﺰاﮐﯽ رفت ﭘﺎی ﺗﺨﺘﻪ!! استاد گفت:چته؟ﭘﺴر :ﺧﻮدﺗﻮن ﮔﻔﺘﯿﻦ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﺎ.. ﻗﺮ ﺑﯿﺎد!! ﻫﯿﭽﯽ دﯾﮕﻪ! ﮐﻞ ﮐﻼس ﻣﻨﻔﺠﺮ ﺷﺪ! 😂😂😂😂این تنها جوکی بود که خیلی باهاش خندیدم گفتم شمام در جریان باشین😐😂
2728
آخه میگی هستم همچنان دانشجو بچه مدرسه ای نیست که! وای بابا بزرگم شبا خونه ی بابام میخوابید بعد صبح خ ...

خخخ ن اخه از کلاس اول ابتدایی تا الان ک دانشجوام همیشه ب کلاس و صف و دانشگا دیر رسیدمو میرسم

همیشه میبردنم دفتر الانم استادا گیر میدن

خ خابم میاااد

سالها قبل فک میکردم تنهایی عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد. ♤ کاربر عزیز اگ مخالف نظرمی ریپ نزن این نظر شخصیه منه هر کسی یه ایده متفاوت دارع♤#کاربر_قدیمی
2740
زندگیت شبیه حامده یا قیافت؟ 

یکمی از زندگیم ... یا لااقل شبیه اون میشه 

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
جالب شد.میشه بیشتر توضیح بدی؟

بله عزیزم 

مهر 97 پسری به من علاقه مند شد که من دوستش نداشتم و اونو از لحاظ هایی پایین تر از خودم میدونستم به جز رشته ی تحصیلی اش. 

کم کم گذشت و با تلاش های فراوونش من رو در حد زیادی عاشق خودش کرد. بعد از عید 98دیگه واقعا عاشقش بودم تا اینکه اردیبهشت ماه بود یا خرداد که من هم بهش ابراز علاقه کردم. 

و همین شروع عوض شدنش بود. 

سرد و سرد و سرد و سرد

هی ازش تعریف کردم 

خودشو گرفت

تا اینکه همین 1 ماه پیش بعد از بازی کردن با احساسات دخترونه من (اونم پسری که خیلی پاک و خوب بود و هیچ جوره ازش انتظار نداشتم) بهم گفت تو ایده آل من نیستی و من هیچ جوره نمیخوام ب دستت بیارم. 

من شوک شدم. از شدت ناراحتی استفراغ کردم. خیلی حالم بد شد. التماس و گریه و.... 

تا اینکه 1 ماه گذشت و همین 3 روز پیش با بی‌رحمی تمام بعد از تموم بلاها و بدقولی هایی که سرم آورد بلاکش کردم. از وات و تل و اینستا 

که تا دید شوکه شد و اومد توی اینستا دایرکت بهم درخواست داد و منم دوباره حذفش کردم. 

توکل به خدا 

هرچی که خیره

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   
2706