2737
2739
عنوان

به دوست شوهرم پیام دادم برای امتحان کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 9657 بازدید | 41 پست
باباحداقل خودت شوهرتو امتحان کن دیگه چراپای دوستشو میکشی وسط که قشنگ سر این  بحثا وحرفارو باهم ...

با دوستاش همه کار میکنه

اخه میدونی چیه ضایعس یهو ی دختر بیاد جلو بهت پیام بده صد در صد میپرسن تو کی هستی

سعی داشم از یه راهی برسم بهش

بچه ها تو رو خدا این دیگ واضح بود به دوست شوهرم تو اینستا پیام دادم که فلانی(شوهرم) رو دوست دارم ال ...

خب عزیزم خیلی تابلو بودی

یهو یکی از هوا بیاد پیام بده که آره من کراش دارم

یجورابی آبروی خودتو جلوی دوست شوهرتم بردی

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با دوستاش همه کار میکنه اخه میدونی چیه ضایعس یهو ی دختر بیاد جلو بهت پیام بده صد در صد میپرسن تو کی ...

خو اگه مطمعنی ازاینکارامیکنه یه طور دیگه ادمش کن نمیخاد بخودت ثابت کنی اینچیزا ازذهن ادم پاک نمیشه فقط خودتو داغون میکنی

الهم صل علی محمد وال محمد
اینجوری کنی نمیتونی زندگیتو جمع کنیا!  خواهرانه بهت میگم انقد زندگیتو انگولک نکن. زندگیه بچه ...

الان ک پیشش نیستم

ولی اون موقع گوشیشو خیلی سفت میگرفت ناراحت میشدم

ضایع بود با ادمایی صحبت میکنه دلم میگرفت

2731
خب عزیزم خیلی تابلو بودی یهو یکی از هوا بیاد پیام بده که آره من کراش دارم یجورابی آبروی خودتو جلوی ...

نفهمید ک منم خاک عالم😑

ولی شک کرد پیجم فیکه

این همه دختر اونم مجبور نبود منک ضایعم قبول کنه

نفهمید ک منم خاک عالم😑 ولی شک کرد پیجم فیکه این همه دختر اونم مجبور نبود منک ضایعم قبول کنه

شک نکن فهمید تویی

آخه کی غیر تو میخواد اونو امتحان کنه😂

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
شک نکن فهمید تویی آخه کی غیر تو میخواد اونو امتحان کنه😂

ن اصلا فکر نمیکنه منم

شاید شک کنه از ادمای دور و ورمه

فکرشم نمیکنه من ب دوستش پیام بدم

خودم همون لحظه داشتم wc میکردم ب خودم

شک نکن فهمید تویی آخه کی غیر تو میخواد اونو امتحان کنه😂

دوستش ک شک کرد دیدم خودشو زد به اون راه گفت زنش بفهمه یقه منو میگیره و این حرفا

همون لحظه خواستم خفش کنم

حالا انگار مثلا من نمیدونم شوهرم پرروعه

2738
دوستش ک شک کرد دیدم خودشو زد به اون راه گفت زنش بفهمه یقه منو میگیره و این حرفا همون لحظه خواستم خف ...

عیب نداره😂😂

دفه بعد اینقد ضایع بازی درنیار

عیب نداره😂😂 دفه بعد اینقد ضایع بازی درنیار

خیلی تابلوعه خب

یهو یکی پیام بده

نمیدونستم از چ راهی وارد شم

سریع بعدی طوری میرم جلو مثله یکی از دوستای خیلی قدیم فالور بعدش کم کم....😐

میرم جای زنشو میگیرم 😈😂

خیلی تابلوعه خب یهو یکی پیام بده نمیدونستم از چ راهی وارد شم سریع بعدی طوری میرم جلو مثله یکی از ...

حالا ببینم آخر خودت نابود میکنی زندگیو یا نه

حس میکنم یقه شوهرتو گرفتی میکی لامصب خیانت کن ، بت میگم خیانت کن😂😂😂

حالا ببینم آخر خودت نابود میکنی زندگیو یا نه حس میکنم یقه شوهرتو گرفتی میکی لامصب خیانت کن ، بت میگ ...

دیشب ی وضعی بود هی میگفتم پا بده یالا لو بده بگو دوس دختر دارم از یور میگفتم با اینک میدونم کرمکیه خدایا ردم کنه

اخرشم ک شک کردن بم

زندگیم خودش خراب شدس چون خیلی رفیق بازی و خوش گذرونی میکنه و دور و ور جنس مخالف میپلکه