2737
2734
عنوان

پسری که دوسش دارم کورده میگه که...

| مشاهده متن کامل بحث + 1068 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هعی

خیلی سخته مخصوصا اینک اونم اونجاعه ولی باهاش بهم بزن اگ بیشتر ازین بگی میشی اویزون و خودتو بی ارزش میکنی باید از همه چی دور بشی گوشیتو همه چیشو حذف کنی و کلا تا حداقل دوماه گوشیتو خاموش کن بزار کنار 

میدونم خیلییی بی انصافیه ولی همیش اون چیزی ک ما میخایم نمیش باید کنار بیای 

خوشا رهایی                                                           خوشا اگر نه رها زیستن                                           مردن ب رهایی❣
2731

کاملا درست میگه عزیزم، اصلا حرفش رو شوخی نگیر بدجوری پشیمون میشی، مخصوصا که کرد ها شدیدا مرد سالارن

پسر خاله من این موضوع رو شوخی گرفت و شدیدا جنگید الان یه دختر 4ساله مثل ماه بین پدر مادرش سفیر و سرگردونه پسر خالمم شرمنده همه که عالم و آدم گفتن نکن و جنگید 😔

2740
من تو گوگل زدم اسم محلشونو زد محل سنی نشین ولی باایناشم مشکل ندارم خوداشاهدع اون منو میپیچونه

پس اصرار نکن .بعدا پشیمون میشی

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

من تجربه زندگی تو شهر کردنشین رو داشتم بسیار ماه و مهمون نوازن شیعه سنی هم نداره اصلا خیلی بحثش نیست بین مردم عادت دارن به کنار هم بودن انقد با غریب ها خوبن که خدا میدونه ولی برای زندگی مشترک صد در صد با خودشون ازدواج کنن بهتره چون فرهنگ ها قواعد و اصول و خط قرمز های خیلی خاصی دارن 

2706