2733
2739
عنوان

آیا باردارم کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 779 بازدید | 69 پست

همون ازمایش بارداریه با عدد درست هورمونت خوشگلم

۹۹/۱۱/۲۵ بعد از ۲۵روز تاخیر بی بی مثبت شد۹۹/۱۱/۲۷ آزمایشم مثبت شد با بتای ۹۰ خدایا سپردمش بخودت ۹۹/۱۲/۱۰ سونوی تشکیل جنین دادم الهی شکر ۵هفته شدم..۹۹/۱۲/۲۴قشنگ ترین صدای دنیارو شنیدم .خدایا خودت حافظ این معجزت باشو بالاخره ۲۰ مهرماه فرشته من بدنیا اومد پسر قشنگم عاشقتم.401/9/17 بارداری دوم .خدایا خودت تودلیمو حفظ کن.۹/۲۳سونوی تشکیل ساک و جنین دادم.
خانوما من خیلی وقت نیست نیتی سایت میام...اما الان مجبورشدم ازتون کمک بخوام.... هیچ چی مث سردرگمی نیس ...

عزیزم صبر کن شاید زود بی بی زدی ان شاالله که مامان شدی

۹۹/۱۱/۲۵ بعد از ۲۵روز تاخیر بی بی مثبت شد۹۹/۱۱/۲۷ آزمایشم مثبت شد با بتای ۹۰ خدایا سپردمش بخودت ۹۹/۱۲/۱۰ سونوی تشکیل جنین دادم الهی شکر ۵هفته شدم..۹۹/۱۲/۲۴قشنگ ترین صدای دنیارو شنیدم .خدایا خودت حافظ این معجزت باشو بالاخره ۲۰ مهرماه فرشته من بدنیا اومد پسر قشنگم عاشقتم.401/9/17 بارداری دوم .خدایا خودت تودلیمو حفظ کن.۹/۲۳سونوی تشکیل ساک و جنین دادم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانوما منو هم کمک کنید

من این ماه اقدام های پر و‌پیمون داشتم و به جا... 

الان ده روزی میگذره از تخمک گذاری... 

چهار روز دیگم موعدمه

ولی حدود هشت روزه زیر دلم درد میکنه مث پریود ولی خفیف تر... دور نافمم تیر میکشه... تخمدان هامم تییییر میکشششششن بیشتر سمت چپ.... حالت تهوع هم صبح ها دارم و بعد از غذا... 

ماه سوم اقدامم.... بیبی چک زدم منفی بود.... زود زدم ایا؟؟؟ اینا علایم بارداریه؟؟؟؟؟ 

2731
2738

به به 

چه عالی 

چ حس خوبی 

خداروشکر 

خداروشکر 

یه منتظر دیگ به ارزوش رسید 

خیلی خیلی خوشحال شدم برات 

خدا حفظش کنه برات 

خدا جون خودت مراقب همسر مهربون و دختر نازم باش 🙏🏻🙏🏻