2737
2739
عنوان

هروقت میریم خونه مادرشوهرم شوهرم خودشو میچسبونه به مادرش

| مشاهده متن کامل بحث + 1371 بازدید | 54 پست

نه مادرشوهر تو که رک میگه 

نه به عروسا ما از بس کسی کاریش نداشت فردای هر مهمونی میرفت کلی فکر میکردم یه الم شنگه راه مینداخت

از عجایبش بگم چرا به من تعارف کردن 

چرا به من گفتن نرو یه ذره دیگه پیشمون باش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه مادرشوهر تو که رک میگه  نه به عروسا ما از بس کسی کاریش نداشت فردای هر مهمونی میرفت کلی فکر ...

دیوونه ان بابا .مشکل روانی دارن

کاربر قدیمی. خواننده خاموش خیلی قدیمی.خدایا چرا آشغالاتو زمین ریختی😢😢
این دفعه بگو دردش رو سر خودت و دخترت 😑😐😊 حالا که اون بی ادبه مثل خودش رفتار کن شاید آدم شد

میخام بگم درد من رو سر اون، تا دیگه نگه. 

فقط باید همینو بگم بگم ، این بهترین حرفه.

2728
میخام بگم درد من رو سر اون، تا دیگه نگه.  فقط باید همینو بگم بگم ، این بهترین حرفه.

آره اینم خوبه تا ماتحتش میسوزه😁😁😁

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه
اره میدونم الان مادر شناس شده مادرش هم پسرشناس

آخ آخ نگو شوهر من همش به بابا و مامانش فحش بد میداد الان یه بابام میگه صدتا از دهنش در میاد یکی نیست بگه وقتی ما زیر فشار قسط نصف شدیم این گور به گور کجا بود 

آخ آخ نگو شوهر من همش به بابا و مامانش فحش بد میداد الان یه بابام میگه صدتا از دهنش در میاد یکی نیست ...

تو قبرش خابیده بوده.من همیشه دعا میکنم خدایا هرچی شوهرم و مادرش منو سوزوندن تو بسوزونشون نه بنده ات جلو خودش هم میگم .میگم ایشالله فقط خدا برات تلافی کنه

2738
آره اینم خوبه تا ماتحتش میسوزه😁😁😁

اره لعنتی شوهرمن فوق خانواده دوسته، یعنی بحد مرگ، مامانشو عین فیلما میپرسته. جدیدا هم هر هفته میریم دیگه بدتر یکم فاصله باید بیفته