2733
2739
گوشتکوب برقی ؟

نه عزیزم اوایل با میکسر کاملا له میکردم ولی از وقتی دندون در آورد با گوشتکوب معمولی چون میگن باید جویدن ویاد بگیرن اگه مدام میکس کامل کنی دیکه نمیتونن چیزایی که یه ذره درشته تو غذا رو بخورن

نه عزیزم اوایل با میکسر کاملا له میکردم ولی از وقتی دندون در آورد با گوشتکوب معمولی چون میگن باید جو ...

منم با گوشتکوب معمولی له میکنم‌ولی اوق میزنه بالا میاره دقم داده بخدا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

برای منم اوایل همینجوری بود ناراحت نباش اینقد اوق میزد وبالا میاورد که با خودم میگفتم دیگه هیچ وقت شاید درست نشه همیشه در حال شستن لباس وبالش و تمیز کردن فرش بودم 

2731
منم با گوشتکوب معمولی له میکنم‌ولی اوق میزنه بالا میاره دقم داده بخدا

حتمارفلاکس داره.بچت چندوقتشه ؟چندتادندون داره

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ
نمیدونم ده روز دیگه یکسالش میشه.۴تا دندون داره

سنش کمه.اگه بالامیوردزیادیعنی رفلاکس داشته .دخترمن هجده ماهشه رفلاکس داره دوازده دندونم داره عوق میزنه والاگفتم سنش میره بالاتردندون بیشتردرمیاره عوق زدنش بهترمیشه بهترنشد.دخترمنم خیلی کوچیک بودخیلی بالامیوردالان کمترغذابالامیاره ولی عوق میزنه امیدوارم بچمون بهتربشه

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ
سنش کمه.اگه بالامیوردزیادیعنی رفلاکس داشته .دخترمن هجده ماهشه رفلاکس داره دوازده دندونم داره عوق میز ...

بردمش دکتر گفت حجم غزاشو کم کن دفعاتشو زیاد.چه میدونم انشالله بهترشن.راستی گلم واسه امضات ناراحت شدم اخه چرا؟

2738