2733
2734
عنوان

خانوما الان بیشتر از همه دوست دارین چه کسی چه کادویی بهتون بده؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 431 بازدید | 62 پست
چشم عزيزم حتما دعا ميكنم  توكلت به خدا باشه  ممنون مهربون😘❤️

ممنونم توروخدا یادت نره،،،اینجا اطرافیانم نمیدونن که من نازایی دارم،،نمیتونم به هیچکی بگم برام دعا کنه،انقد زن حامله اطرافم زیاده که نگو...ولی به تو تونستم بگم..خواهرم انشاالله خدا آینده ی بچه تو روشن رقم بزنه،،اسمشو چی میذاری؟؟؟قندعسله یا کاکل زری؟؟؟

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭
ممنونم توروخدا یادت نره،،،اینجا اطرافیانم نمیدونن که من نازایی دارم،،نمیتونم به هیچکی بگم برام دعا ک ...

اصلا يادم نميره عزيزم 

توكلت به خداباشه منم خيلي مشكل داشتم تو بارداريم وقبلشم سقط داشتم اينقدر بي بي منفي زدم كه فقط كارم گريه بود

فقط خودمو سپردم به خدا..

من دعاميكنم عزيزدلم اصلا يادم نميره  مطمئن باش

پسره به احتمال زياد بزاريم مهراد هنوز صددرصد نيست😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اااااااااااععععععععع،،،خیلی خوب بود انقد خندیدم فکم پایین اومد

😃😃

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔