2737
2734
البته،هر چی از غیرت و مردانگی کوردهای عزیز وطنم بگم کمه. منظورم اینه که بهشون ظلم شده.الان تو همین ج ...

دقیقا ما مرز نشین هستیم مادرم میگه چ ها ک سرمون نیومد چ آوارگی های ک نکشیدم حالا اون کاربر بیاد ب کورد ایران حرف بزنه دردناک نیست خدایی،،الانم خیلی از کوردا مدافع حرم هستن اگه اونا وامثال غیور مردهای ایران اعم از ترک وبلوچ ولرو فارس نباشه کشور دست احنبی میافته،،پس شعار ما اینهههه همه ما یکی هستیم🤗🤗🤗🤗

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند.‌‌‌‌‌....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا ما مرز نشین هستیم مادرم میگه چ ها ک سرمون نیومد چ آوارگی های ک نکشیدم حالا اون کاربر بیاد ب کو ...

تو خوابگاه که بودم،دوستای کورد داشتم که مال شهرهای مرزی کردستان بودن.چه رنج هایی که نکشیده بودن تو دوران جنگ،آوارگی و از دست دادن عزیزان،بمباران و ...چقدر هم صبور بودن و مهربون و عاشق ایران

2728
تو خوابگاه که بودم،دوستای کورد داشتم که مال شهرهای مرزی کردستان بودن.چه رنج هایی که نکشیده بودن تو د ...

بله😘😘ممنون فدات شم ک انقد مودب وخوبید

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند.‌‌‌‌‌....
چه برحقی؟ حق اینه که با مردم بی سلاح با آخرین تجهیزات نظامی بجنگه؟ اردوغان ان شاءالله روزی جواب این ...

دفع خطر احتمالی

از نطر سیاسی براشون قابل توجیحه،از نظر انسانی قابل توجیح نیست ولی این سیاسته

همه ما انسانیم تابعیت و زبان و رنگ پوست همه از جبر زمانست معلومه که هر جا ظالمی به مظلومی ظلم کنه دیگر انسان ها غمگین می شند اونایی که چنین پست ها و کامنتایی میذارند هم تقصیر ندارند از جهالتشونه این جهل باعث شده اینطور قصی القلب بشند 

2738
نه کردای سوریه ربطی ب کوردای ایران دارن نه تورکای ترکیه به ترکای ایران  قبل از هر چیز هموطنیم ...

چرا تو حرف هاتون پر از تناقضه به تاریخ برگردید ترکها ی عده مهاجرن از شمال اسیا که تو سرزمین ابا اجدادی ما جا خوش کردن دم از تروریست بودن ما میزنند هرکس هر جای این دنیا ازاد میتونه زندگی کنه حالا ما جای اونارو تنگ کردیم این مشکل تو این کشورهای درب داغون هیچ وقت درست نمیشه چون کی که معنای انسانیت بفهمه بدون هرکس مثل کشورهای اروپا ی امریکا خودش سرنوشتشو معلوم کنه نه ی عده دیگه براش تصمیم بگیرن ثانین کردهای ایران ترکیه از یک نژاد خون هستند ربطم دراه هر ترکیم که میبنی با وجود بی عدالتی و جنگ کشت کشتار مطما باش از هم نوع خودش دفاع میکنه

چرا تو حرف هاتون پر از تناقضه به تاریخ برگردید ترکها ی عده مهاجرن از شمال اسیا که تو سرزمین ابا اجدا ...

بخای اینجوری حساب کنی و تاریخ و زیر و رو کنی باید برگردی ب زمانی ک اکثر کشورهایی که الان همسایمون هستن جزو ایران بودن و جدا شدن 

خواهر من نصف نیمه برنگرد عقب 

من فکر نمیکنم چیز بدی گفته باشم

من گفتم ترک و کرد فرق ندارن و همه زیر ی پرچمیم 

ولی این تندی اخلاق شما نشون میدی تو هر قومیتی هم خوب هست هم بد😉😉😉

دوست عزیز تبادل نظر کن ولی لطفا نظرت و بهم تحمیل نکن چون من بیماری ای دارم ک‌ کشش اعصاب خوردی ندارم یوقت یه چیزی میگم ب دلت میگیره .....با تشکر
چرا تو حرف هاتون پر از تناقضه به تاریخ برگردید ترکها ی عده مهاجرن از شمال اسیا که تو سرزمین ابا اجدا ...

شما صرفا ی فرد نژاد پرستین ترکا اگه جا خوش کردن دیگه هردم ساز جدایی نمیزنن 

چیشد که الان شدن مهاجر شما شدین ایرانی 

بیخیال 

از نظر من هیچ فرقی وجود نداره هیچ فرقی 

مگر برای ادم هایی ک فکر میکنن تخم دو زرده هستن

دوست عزیز تبادل نظر کن ولی لطفا نظرت و بهم تحمیل نکن چون من بیماری ای دارم ک‌ کشش اعصاب خوردی ندارم یوقت یه چیزی میگم ب دلت میگیره .....با تشکر
شما صرفا ی فرد نژاد پرستین ترکا اگه جا خوش کردن دیگه هردم ساز جدایی نمیزنن  چیشد که الان شدن م ...

من کاری به حرف کاربر دیگه ندارم ولی کوردها ماد هستن و اولین و اصیلترین قومی که وارد ایران شدن. من نمیگم ها. تاریخ شناسها میگن

کج کلاه خان یارمه