2733
2739
عنوان

احساس میکنم شوهرم دوستم نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 468 بازدید | 27 پست
ههه الان هم باهردوشون رابطه داریم اتفاقن بغل ماماتم خونه گرفتیم فرارکردیم بعدعقدبرگشتم ولی اون رابطش ...

خب یه بار جدی باهاش حرف بزن ببین مشکلش چیه مجبورش نکردن ک باهات ازدواج کنه ۵ سال باهات دوست بوده و شناختت خوب وبدتو دیده وقبولت کرده حالا دردش چیه بخاد بهانه بیاره برا بحث ودعوا 

خب یه بار جدی باهاش حرف بزن ببین مشکلش چیه مجبورش نکردن ک باهات ازدواج کنه ۵ سال باهات دوست بوده و ش ...

اونجا سومر مارکت داشت پول درمیاورد اقایی میکرد اینجاکارگری بعضی وقتاپول هست بعصی وقتانیست میگه عوض شدی ولی نمیدونه همین کتک زدنش سردم کرده میگه همه زن شوهرادعوامیکنن مگه فقط ماییم منم میگم نکه توهردعوافقط بزنه بعدشم مجبورت کنه اشنی کنی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس حالا چشه؟زده ب سرش

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟
2728
پس حالا چشه؟زده ب سرش

اره نمیدونم چشه اون فقط یکیو میخواد هرچی گفت بهش بگه چشم فقط اون درس میگه من خونه مامانم نرم شام بزارم زنیت کنم اونم هروقت دوست داشت بره پیش دوستاش یا بیرون میگه من دوست دارم که ازاون اقایی اومدم دارم گارگری میکنم ولی اخ چه دوست داشتنیه که کارخودش خوبه مهمه ولی من نبایدحتی حرف بزنم دعواکردنی بهم میگه بروبیرون منم میگم نمیرم ازازخونم میگه منت خونه ای که مامانت گرفته رومیزنی سرم

وای نکنین این کارارو خانواده ها هر چقدرم بد باشن بازم پدر  و مادرم الان که خودتونم بچه دارین میفهمین چقدر بچه برای پدرو مادر عزیزن. الان که خودتونم تو ازدواج به مشکل خوردین به خانواده هاتون حق میدین تو بیشتر موارد مخالفت خانواده واقعا درسته چون از یه زاویه دیگه به موضوع نگاه میکنن  

2738
اونجا سومر مارکت داشت پول درمیاورد اقایی میکرد اینجاکارگری بعضی وقتاپول هست بعصی وقتانیست میگه عوض ش ...

درسته عزیزم سخته مشکلات اقتصادی اونم تواین اوضاع مزخرف همه واقعا کمرشون داره میشکنه همسرشماهم حتما بخاطر همین اوضاع بهم ریخته و فک میکنه نمتونه از پس زندگیش بربیاد وعصبانیتشو داره توخونه بروز میده باید بشینین فقط باهم حرف بزنین بفهمی چرا عصبیع چرا دست روت بلند میکنه بخاطر اوضاع کارشه بخاطر چیه بهش بگو هیچ چیزی بهش اجازه اینو نمیده ک روت دست بلند کنه و زندگی پستی بلندی داره چطور ۵ سال تلاش کردیم بهم رسیدیم الانم باید تلاش کنیم باهم مشکلات حل کنیم ن با دعوا وکتک کاری