2737
2734
عنوان

آی وی اف

| مشاهده متن کامل بحث + 2272 بازدید | 44 پست
منم حلقه موفروختم هفته بعد باید برای بار سوم ای وی اف کنم دیگه جنین ندارم ازاول باید تخمک کشی کنم،خی ...

عزیز دلم توکلت بخدا انشالله که ایندفعه مثبت میشی عزیزم....الان جنین داری یا باید تخمک کشی کنی؟،عزیزم از ته قلبم دعا میکنم اینسری جواب بگیری

خدایا خسته ی خستم،"،پناهم ده.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز دلم توکلت بخدا انشالله که ایندفعه مثبت میشی عزیزم....الان جنین داری یا باید تخمک کشی کنی؟،عزیزم ...

نه عزیزم جنین ندارم باید از اول تخمک کشی کنم ،توکل بخدا،منم برات دعامیکنم ازته دلم انشاله ماه بعد تاپیک بزنی به طور طبیعی حامله شدم،برای خدا که کاری نداره،انشاله هرجا که هستی موفق باشی.

تو خدای آرزوهای محالی۰۰۰۰  
نه عزیزم جنین ندارم باید از اول تخمک کشی کنم ،توکل بخدا،منم برات دعامیکنم ازته دلم انشاله ماه بعد تا ...

مرسی مهربونم ..توکل بخدا...ممنونم انشالله خبر بارداری شما به زودی گلم 

خدایا خسته ی خستم،"،پناهم ده.
2731

سلام عزیزم به نظرم بهتره با یه دکتر مشورت کنی اینجروی حداقل مطمئنی که بهت جواب درست میدن  مشاوره انلاین هم خوبه اگه نمیخوای بری مطب 

به نظرم برو پیش دکتر شاکری ادرس ساسیتشون رو میذارم میتونی مشاوره انلاین هم بگیری از اونجا 

http://www.dr-atarshakeri.ir/

منم دوبار انتقالم منفی شده کاملا حال الان شما رو میفهمم،انشاله خدا بهتون آرامش بده،بعدش یه نی نی سال ...

منم امشب جواب ازمایشم را گرفتم منفی بود . بار اول شب تولد پیامبر اینبار شب تولد حضرت زهرا منفی شد. بسیار دلشکستم 

2740
منم امشب جواب ازمایشم را گرفتم منفی بود . بار اول شب تولد پیامبر اینبار شب تولد حضرت زهرا منفی شد. ب ...

الهی قربونت برم ناراحت نباش حتماحکمتی داره انشاله بحق خانم فاطمه سال بعد نینیت این موقع بغلت باشه بخدا منم یه عالمه عمل کردم چندین بار ای وی اف وای یو آی چند بار پانکچر شدم تخمک خوب نداشتم دکتر هم همیشه نا امیدم میکرد یه سقط که نابود شدم از غصه ،جاریم بعد من ازدواج کرد وزودتر بچه دارشد همه بهم سرکوفت میزدن خیلیا دلمو شکستن میخوام بهت بگم از رحمت خدا نا امید نباش  دنیا که به آخر نرسیده دوباره تلاش کن انشاله نتیجه میگیری دوست خوبم

تو خدای آرزوهای محالی۰۰۰۰  
الهی قربونت برم ناراحت نباش حتماحکمتی داره انشاله بحق خانم فاطمه سال بعد نینیت این موقع بغلت باشه بخ ...

ممنون عزیزم

ممنون که نوشته ات برام قوت قلب بود 

برات ارزو می کنم نی نی نازت را به زودی در آغوش گرمت بگیری. صحیح و سالم باشین هردو و فرزندت اهل و صالح 

سلام به همگی

خوب هستین؟

یکی از دوستای من پژوهشی در مورد سلامت زنان داره. برای این که بتونه کارش رو انجام بده نیاز داره که یه بررسی انجام بده بین تعداد مشخصی از دخترها و زنهای ایرانی و مشکلاتی که احیانا براشون پیش اومده.

اگر چند دقیقه وقت داشته باشین ممنون میشم لطف کنین و به این پرسشنامه جواب بدین و اون رو برای اطرافیانتون هم بفرستین. خیلی این موضوع براش مهمه و خیلی کمک بزرگی بهش میکنین.

https://survey.porsline.ir/s/Ay1TwFrv

ممنونم

من روزنهم انتقالم بایداستراحت مطلق باشم؟کیامثبت شدن؟تازمان آزمایش علائمی هم داشتن

گاهی بایدنبخشید کسی راکه بارهااورابخشیدی ونفهمید...گاهی نبایدصبرکرد...بایدرهاکردورفت تابدانندکه اگر ماندی رفتن رابلدبوده ای...گاهی برسرکارهایی که برای دیگران انجام می دهی بایدمنت گذاشت...تاآن راکم اهمیت ندانند...گاهی بایدبدبودبرای کسی که فرق خوب بودنت رانمیداند...وگاهی بایدبه آدمهاازدست دادن رامتذکرشد!آدمهاهمیشه نمی مانند...یکجادررا بازمیکنند...وبرای همیشه می روند...