2733
2739
عنوان

برگردی عقب ازدواج میکنی یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 587 بازدید | 50 پست

ازدواج اینجا تو بهترین حالتشم بدرد نمیخوره،  با مسخره ترین و خنده دارترین قوانین و رسم و رسومات شروع میشه با دخالتای دو تا خانواده و محدودیت و مسولیت به اوج میرسه و با پاره کردن کفش تو دادگاها و سر و کله زدن با یه مشت عقب مونده به پایان میرسه،  اونایی هم که سر زندگیشونن یا خیلی بساز هستن یا بزور بچه موندن، خلاصه خوشبخت واقعی کمه،  تو ایران بدرد نمیخوره مخصوصا اگه پولدار باشی حماقته که ازدواج کنی چون فرهنگا و قوانین خیلی دستو پاگیره مخصوصا برای خانمها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر استرس وارد کردی😂 منم دقیقا مثل شماام کارم دارم و وضعم خوبه اما حق کار و طلاق و اینا هم دارم به ...

این بستگی به اتعطاف خودت و البته رفتار همسرت داره ، من شوهرم یه مرد بسیار قوی و مسلط به اوضاع هست در همه موارد از لباس تا اشپزی صاحب نظر ه و حتما باید باهاش صحبت بشه مهمون که داریم از قبل اینکه چی بخوایم بپزیم در موردش صحبت میشه اینکه چی می خوام بپوشم ، خریدمون باهمه ، خوب خیلی از مردها اصلا توی هین امور دخالت نمي کنن، البته از اون طرف همسرم توی خیلی از موارد باهام راه میاد در واقع من با بهترین گزینه برای خودم ازدواج کردم اینکه تشخیص بدم مهمونی خاصه و یکی بیاد صفر تا صد انجام بده اینکه تمیزی خونه اولویت نیست ، این بحث مالی نداریم پول بخوام میده، اینکه خودشم با من مشورت میکنه ، از همه مهمتره برای پیشرفتم سد راه نیست بچه رو بگیره تا من برم کلاس کمک کنه درس بخونم 

2731
من خودم شاغلم و اون زندگی که میخواستم بسازم و ساختم ولی این زندگیم چندان ایده ال نیست استرس ادمو از ...

نمیدونم چطور تجربیات چندین سال تاهلم رو بطور مجازی باهات به اشتراک بذارم...گاهی کلمات و نوشتار از بیان عمق مقصود عاجزند...کاش خواهرم بودی تا حضورا بغلت میکردم و از اونچه که این روزا میگذره برات میگفتم و آگاهت میکردم که خوشبختی لزوما با ازدواج بدست نمیاد...کاش میشد به همه ی دخترا یاد بدم که چقدر استقلالشون قشنگه و چقدر ارزشمندن و میتونن از تجردشون لذت ببرن و اینقدر در حسرت زندگی دو نفره نباشن...البته باز هم به تیپ شخصیتی افراد بستگی داره...من روی روحیات شما شناخت کافی ندارم...در کل امیدوارم بهترین تصمیم هارو بگیری و بهترین ها برات پیش بیاد دوستم😙

هرچه تبر زدند مرا...زخم نشد جوانه شد