2733
2734
عنوان

پسر خجالتی چی شد 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 2438 بازدید | 145 پست
@پسر_خجالتی   جواب بله گرفتی 😁

نههههه😂

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آخه باحاله دیگه  @پسر_خجالتی    آقااا جان من بله رو گرفتی 😁🙂

ای بابا 

عروس خانوم فیس و افاده میان 😁😅

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس

بیارررم‌ ناپلئونی رو؟؟؟؟ 🤗🤗🤗🤗🤗

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
ای بابا  عروس خانوم فیس و افاده میان 😁😅

ای بابا 

الکی نگی هااااا 

هر وقت بله رو گرفتی به منم بگو 😁

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده 😔
2740
چند سالته؟

سیوسه