2737
2734
عنوان

حالم خرابه😭غریبی خیلی سخته😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1222 بازدید | 80 پست
نه آ را مش ندارم شوهرم زندگیش خانوادشه من خیلی تنهام

عزیزم شماهم اینقدر داری براخانوادت گریه میکنی و اینکارهارو میکنی ی جوری انگارس دوطرفه اس اگه شوهرت زندگیش خانوادشه شماهم هست سعی کن به جای گریه زندگیت ودست بگیری

تمام هستی ام برای تو دلت فقط براااااای من.... مهرسامم

ببخشیدا

ولی این فکرا رو باید قبل ازدواج کرد شوهردارزو خانوادرو دلتنگیتو

ن فرطی عروسی بگیرین

آمادگی قبل ازدواج ب این میگن دیگ

ازدواج ربطی ب سن و سال نداره

اول به شرایط روحی و روانی دوطرف داره

بعدا حالا مالی طرفین👍

الان ک ازدواج کردی تموم شد میگی کاش مجرد بودم

خانوما قدر خودتونو بدونین 

بخدا تو ازدواج حلوا خیرات نمیکنن

اول از زندگی مجردی لذت ببرین قشنگ بعد وختی اماده زودین ازدواج کنین کسی فرار نمیکنه بخاد میمونه.

بخاد سخته آدما فقط یبار این دورانو تجربه میکنن اینکه زودی ازدواج میکنین بعد میشینین حسرتشو میخورین بخدا ظلمه در حقتون .یاد بگیرین اینقدم به این و اون نگین چراازدواج نکردی تاکید میکنم هرکسی بستکی به شرایطش کاریو انجام میده👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

با این همه وصله روی بالم هنوزم بلند پروازم🙃🙂 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۲۲ والا من میگم دور خوب‌نی میگه همه رفتن راه دور حالا من اینجا کی دارم میگم لااقل اینجا من هستم اونج ...

عزیزم هرچی قسمت باشه ولی عجله نکنید

شاید صلاح و خوشبختیش وختی با اون ازدواج کرد بیشترباسه تا ب اشنای نزدیکتر

فقط عجله کنین

با این همه وصله روی بالم هنوزم بلند پروازم🙃🙂 
2731

منم مثل شما شهر غریب ازدواج کردم با این تفاوت که من برم شهر خودمم پدرومادرمو نمی بینم چون رفتن پیش خدا...برو خداروشکر کن حداقل بری شهرت می تونی ببینیشون واونام میان پیشت

خداروشکر